Pleťové masky

Dle nových pravidel společnosti Amway:

>>> Vaše oblíbené výrobky nakupujte zde. Můžete také psát na info@edmarq.cz případně mě kontaktovat prostřednictvím SMS nebo telefonicky na číslo 777 223 231.

 

Pleťová maska, to je luxus lázeňské péče v domácím prostředí. Vyzkoušejte si další pokrokové řešení v personalizované péči o pleť s Artistry Signature SelectTM Maskami, naší první kolekci určenou konkrétně pro individualizovanou péči o obličej pomocí aplikace více pleťových masek najednou. S pěti individuálními pleťovými maskami, máte více než 25 víceúčelových kombinací, které Vám pomohou řešit jedinečné potřeby Vaší pleti.

Míchejte a kombinujte pleťové masky - Staňte se odbornicí na používání více masek najednou a zvolte si tu správnou kombinaci, která vyřeší individuální potřeby Vaší pleti. Kombinujte dle potřeby na čelo, T-zónu, oblast pod očima, tváře, linie čelisti, bradu, krk a dekolt.

Přirozeně výživná pleťová maska - Fytonutrienty Nutrilite, jako je granátové jablko, černý rybíz, citrusy, bílá chia semínka a zelený čaj, poskytují pleti výživu a kosmetické výsledky.

Masky na pleť jako potěšení pro Vaše smysly - Personalizujte si svůj kosmetický zážitek a vychutnejte si celou škálu vůní, textur a účinků, které naplní potřeby Vaší pleti a dopřejí Vašim smyslům, po čem touží.

 

Záznamy nebyly nalezeny...