Objevte naše ekologické farmy NUTRILITE

Nejlepší doplňky začínají nejlepšími rostlinami

Společnost Nutrilite má přibližně 2 428 hektarů ekologicky certifikovaných farem ve Spojených státech, Mexiku a Brazílii, kde pěstujeme a sklízíme rostliny používané při výrobě našich produktů pomocí přírodních a udržitelných metod. Naši zemědělští odborníci a vědci spolupracují na optimalizaci extrakce živin z rostlin za účelem zvýšení jejich účinků prostřednictvím dehydratace a zpracování zeleniny jen několik hodin po sklizni. Takto získané rostlinné koncentráty poskytují širokou škálu fytonutrientů pro několik produktů Nutrilite®.

 

 

K ovládání přírody používáme přírodu

Seznamte se s Copperem, jedním z mnoha jestřábů používaných k provádění přirozené ochrany před škůdci na farmě Trout Lake. Copper jsou tři roky a jeho úkolem je plašit menší ptáky, kteří ohrožují naši úrodu. Ale nebojte se: Copper neubližuje žádným ptákům. Je učenlivý a skvělý spolupracovník. Pro hubení drobných škůdců žádné pesticidy! Používáme berušky, mimo jiné malý hmyz, které pomáhají vyhnout se nebezpečnému hmyzu, který by mohl napadnout naše plodiny.

 

 

 

Osvědčené kultivační metody s dlouhou historií

Naše používání udržitelných zemědělských postupů ve skutečnosti začalo u zakladatele Nutrilite Carla F. Rehnborga, který se staral o jeho plantáže v souladu s přírodou. Carl věřil, že krmení půdy pomocí přirozených metod kontroly plevele, hmyzu a predátorů přinese lepší plodiny. Dnes naši zemědělští odborníci nadále používají střídání plodin, pokrývají plodiny a mnoho dalších udržitelných metod, které pomáhají přirozeně vzkvétat našim plodinám bohatým na živiny.

 

 

Špičkový výzkum v oblasti výživy a kultury

Značka Nutrilite® je lídrem v oboru výzkumu fytonutrientů. Naši vědci pokračují ve výzkumu složek rostlin, objevují nové objevy ve vědě výživy a poskytují lepší pochopení toho, jak fytonutrienty poskytují zdravotní výhody na buněčné úrovni. Jejich inovativní práce udržuje produkty Nutrilite® v čele dnešního odvětví výživy.

 

 

Zdroj: http://www.portalnutrilite.com.br/nossas-fazendas/