Doplňky pro ředění a správné dávkování

Dle nových pravidel společnosti Amway:

>>> Vaše oblíbené výrobky nakupujte zde. Můžete také psát na info@edmarq.cz případně mě kontaktovat prostřednictvím SMS nebo telefonicky na čísle 777 223 231.

 

Využijte veškerých výhod výrobků pomocí láhví na ředění. Pro ředění koncentrovaného přípravku na mytí nádobí Dish Drops použijte láhev s revolverovým uzávěrem a stupnicí až 1:5. Pro ředění čistících prostředků L.O.C. je určena láhev s rozprašovačem. Tu je možné nastavit do polohy mlhy anebo pěny dle toho, jaký způsob čištění potřebujete použít.

Také vám k naším čistícím a pracím prostředkům nabízíme dávkovací válečky, nalévací odměrky a pumpičky.

#ShowMore#

Nejlepších výsledků dosáhnete, pokud budete používat aplikátory a dávkovače AMWAY pro pohodlné odměřování a dávkování výrobků. Trvanlivé plastikové láhve jsou zřetelně kalibrovány a umožňují výrobek správně odměřit a naředit koncentrát vodou. Různé typy obměňovatelných uzávěrů přispívají k všestrannému využití. Pokud výrobek správně odměřujete, dávkujete a používáte vhodně naředěný, snižujete množství odpadu a šetříte i vlastní peněženku. Aplikátory a dávkovače se Vám vyplatí, protože je budete moci použít opětovně.

 

Záznamy nebyly nalezeny...