Energetické nápoje XS

Dle nových pravidel společnosti Amway:

>>> Vaše oblíbené výrobky nakupujte zde. Můžete také psát na info@edmarq.cz případně mě kontaktovat prostřednictvím SMS nebo telefonicky na číslo 777 223 231.

 

Načerpejte energii s energetickým nápojem XS Power Drink! Energetické nápoje XS Power Drink jsou určeny ambiciózním, dynamickým a výkonnostně orientovaným lidem, kteří chtějí žít naplno, bez jakýchkoli kompromisů. Lidem jako jste Vy!

Energetické nápoje XS Power Drink mají vynikající chuť, neobsahují cukr, ale zato řádnou dávku kofeinu a taurinu, takže Vám pomohou odstartovat Váš den. Soustřeďte se, podávejte lepší výkony, bavte se a buďte aktivní – to vše s XS Power.

Niacin, kyselina pantotenová, vitamin B6 a vitamin B12 přispívají ke snížení míry únavy a vyčerpání a ke správnému energetickému metabolismu. Kyselina pantotenová navíc přispívá k normální mentální činnosti.

Hlavní význam má pestrá a vyvážená strava a zdravý životní styl. Nespoléhejte se jenom na energetický nápoj. Navštivte nás na oficiální facebookové stránce XS, podělte se o pozitivní energii a získejte aktuální informace o aktivitách a akcích: https://www.facebook.com/XSEurope/

 

Záznamy nebyly nalezeny...