Získejte slevu 5 % na každý nákup díky registraci v našem e-shopu.

Kolekce vlasové kosmetiky Satinique

Odhalte tajemství krásných a silných vlasů. Kolekce vlasové kosmetiky značky SATINIQUE™ nabízí kompletní řadu výrobků péče o vlasy pro všechny typy vlasů a jejich potřeby. Odhalte potenciál svých vlasů díky šampónům, kondicionérům, masce na vlasy a laku na vlasy na konečnou úpravu účesu. Věda, příroda a krása ruku v ruce v komplexní řadě pečujících a stylových přípravků, která vlasům dodává energii a zároveň je oživuje.

#ShowMore#

Kolekce Satinique jde mnohem dál než jen k základnímu mytí a úpravě účesu. Nabízí také vynikající péči, která poskytuje řešení šitá na míru všem vlasovým problémům. Systém Satinique se skládá z výrobků určených k péči o vlasy, k jejich ošetření a k úpravě účesu. 

Komplex ENERJUVE - Poškozené vlasy získávají záporný náboj. Energetický komplex Enerjuve nabije vlasy kladnou energii, která regeneruje a revitalizuje zevnitř navenek. Obsahuje speciální řadu posilujících lipidů, zpevňující kreatin a vyhlazující kyselinou eikosanovou (18-MEA), která je přirozenou, extrémně citlivou složkou vlasů, jež ovlivňuje zdraví a lesk vlasů-

Výsledky účinnosti vyzkoušené v našich laboratořích:

  • Vyhlazující přípravky s hydratačním účinkem zanechávají vlasy až 6x hladší*
  • Přípravky pro barvené vlasy způsobí, že vlasy budou 9x silnější**
  • Barva vydrží až 45 umytí*** ... a více

 * Tvrzení o Kolekci s hydratačním účinkem, ** Tvrzení o Kolekci pro barvené vlasy, *** Tvrzení o Šamponu pro barvené vlasy

 

Nejprodávanější

  • Řadit dle:
  • 17 položek celkem

Stránka 1/1

Tento web používá soubory cookie. Dalším procházením tohoto webu vyjadřujete souhlas s jejich používáním. Více informací zde.