Krásné a zdravé vlasy se SATINIQUE™

1544432

SATINIQUE™ je inovativní prémiová značka péče o vlasy, která nabízí kompletní řadu výrobků pro všechny typy vlasů a jejich potřeby:

Nové složeníobaly technologie.

Výsledky účinnosti vyzkoušené v našich laboratořích:

  • Vyhlazující přípravky s hydratačním účinkem zanechávají vlasy až 6x hladší*
  • Přípravky pro barvené vlasy způsobí, že vlasy budou 9x silnější**
  • Barva vydrží až 45 umytí*** ... a více

 

* Tvrzení o Kolekci s hydratačním účinkem, ** Tvrzení o Kolekci pro barvené vlasy, *** Tvrzení o Šamponu pro barvené vlasy

 

EXKLUZIVNÍ TECHNOLOGIE SATINIQUE

Jádrem kolekce SATINIQUE je komplex ENERJUVE™ v kombinaci s přírodními rostlinnými složkami.
ENERJUVE je exkluzivní komplex od společnosti Amway patentovaný v USA: kladně nabitý komplex posilujících lipidů, zpevňujícího kreatinu a vyhlazující kyseliny eikosanové (18-MEA), který působí na všech třech úrovních vlasu a neutralizuje záporný náboj poškozených vlasů. Proniká jádrem, selektivně se váže na poškozené oblasti, a tak posiluje slabá místa, čímž vlasy regeneruje a revitalizuje zevnitř navenek. Inteligentní komplex, který samostatně identifikuje poškozené/oslabené oblasti vlasu a vlasy regeneruje a revitalizuje.
Kyselina eikosanová (18-MEA) je součástí komplexu ENERJUVE. Jde o přirozenou, extrémně citlivou složku vlasu, jež ovlivňuje zdraví a lesk vlasů.

 

 

1544435

Předtím / Po 1 ošetření

Více než 80 % této složky se ztrácí při jediném barvení vlasů a nelze ji přirozeně obnovit.
Komplex ENERJUVE pomáhá kyselinu 18-MEA obnovovat, aby vlasy zůstaly hebké a daly se snadno rozčesávat:

Vědci zjistili, že když jsou vlasy poškozené, získávají záporný náboj. Důsledkem poškození jsou slabé a krepaté vlasy bez života.

Komplex ENERJUVE™, výhradně od společnosti Amway, neutralizuje záporný náboj, který pozorujeme u poškozených vlasů.  ENERJUVE řeší mnohé známky poškození vlasů a působí na několika úrovních, kde vlasy proměňuje a zanechává zdravější a živější než kdy předtím.

 

1544437

PEČLIVĚ VYBRANÁ SMĚS

ROSTLINNÝCH SLOŽEK A ŽIVIN

 

Vědci pracující pro značku SATINIQUE™ využili svých zkušeností z oblasti výživy a kosmetiky a do výrobku zařadili inovativní ingredience v podobě vybraných rostlinných složek a živin pro zdravý růst vlasů.

  Pečlivě vybrané rostlinné složky a živiny regenerují, obnovují a revitalizují vlasy v souladu s jejich konkrétními potřebami.

1544438

 

 

1544440

VŮNĚ

 

Zážitek pro Vaše smysly na všech úrovních. Speciálně navržené vůně.
 

Přestože zákazníkům nakupujícím přípravky péče o vlasy jde o výsledky založené na výhodách, vůně pro ně také hraje důležitou roli. Ovlivňují totiž celkový zážitek, a proto byly pro kolekci SATINIQUE™ záměrně navrženy speciální vůně.

Všechny výrobky SATINIQUE jsou obohaceny o pečlivě vybrané ovocné, květinové vůně, které zvyšují zážitek z používání těchto přípravků a okouzlí smysly. Výrobky SATINIQUE obsahují tři výrazné vůně – každá z nich byla vytvořena pro konkrétní výrobek.

1544441

 

DYNAMICKÉ, VÝRAZNÉ BARVY BALENÍ

 

Kolekce SATINIQUE™ je roztříděna podle dynamických, výrazných barev, díky nimž si snadno vyberete dokonalý výrobek.

Energické a silné barvy odráží příslib kolekce SATINIQUE, že Vaše vlasy oživí.
Tvary obalů byly vytvořeny tak, aby zosobňovaly příslib elegance a snadného používání přípravků SATINIQUE.

 

 1544453

ÚČINNOST

Vše začíná na povrchu vlasů. Nová řada SATINIQUE™ s inovativním komplexem ENERJUVE™ vlasy regeneruje a dodává jim energii. Vlasy se znovu rozzáří pozitivní energií a zdravím. Díky aktivním rostlinným složkám a živinám budete Vy i Vaše vlasy krásnější než kdy předtím.

ZÁŽITEK

Vychutnejte si, že vypadáte báječně.
Bohaté složení se třemi novými vůněmi SATINIQUE zcela okouzlí Vaše vlasy i smysly. Aromatické vůně ovoce a čerstvých květů jsou zdrojem příjemných zážitků
pro všechny Vaše smysly.

 

SÍLA A MOC

Energie a vitalita přípravků SATINIQUE obrátí Váš život v dobrém slova smyslu naruby. Váš účes se stane inspirujícím odrazem Vaší fyzické i psychické pohody. Buďte připraveni na každý den, plní nové energie, sebedůvěry a skvělé nálady, připraveni oslnit svou krásou celý svět.

 

Podívejte se na všechny dostupné výrobky

1544455