Tělová kosmetika

Dle nových pravidel společnosti Amway:

>>> Vaše oblíbené výrobky nakupujte zde. Můžete také psát na info@edmarq.cz případně mě kontaktovat prostřednictvím SMS nebo telefonicky na číslo 777 223 231.

 

Účinné přípravky G&H™ Péče o tělo - inovativní kolekce G&H se zdokonalenými účinky, novými technologiemi a složením. Všechny přípravky jsou dermatologicky a alergologicky testovány pro minimalizaci rizika podráždění.

Přírodní péče pro Vaši rodinu - Vyzkoušejte s kolekcí péče o tělo G&H další generaci péče od hlavy až k patě určenou pro celou rodinu (doporučujeme používat pro děti starší tří let). Vychutnejte si řadu tří doplňkových kolekcí, které obsahují složky inspirované přírodou dodávající pleti pocit relaxace, hebkosti a zdrav.

NOURISH+ kolekce ošetřuje pokožku tak, že ji sytí hydratací a harmonickou směsí prospěšných rostlinných složek - medu z pomerančových květů, bambuckého másla a oleje z dýňových semen.

REFRESH+ kolekce nabízí dávku posílené hydratace a směs prospěšných rostlinných složek - aloe, výtěžek z hroznových jadérek a zeleného čaje.

PROTECT+ kolekce pokročilé technologie pro potlačení zápachu s vynikajícím ochranným složením harmonické směsi rostlinných složek - bílého čaje, přírodních minerálních látek a výtažku z borůvek.

G&H video 

 

Záznamy nebyly nalezeny...