Hydratace pleti s ARTISTRY Hydra-V™

Dle nových pravidel společnosti Amway:

>>> Vaše oblíbené výrobky nakupujte zde. Můžete také psát na info@edmarq.cz případně mě kontaktovat prostřednictvím SMS nebo telefonicky na číslo 777 223 231.

 

Kolekce ARTISTRY HYDRA-V inspirovaná výzkumem, který získal Nobelovou cenou, představuje vědecký průlom v hydrataci pleti. Systém péče o pleť ARTISTRY HYDRA-V je založen na kombinaci ingrediencí z panenských, přírodních zdrojů a na pokročilém vědeckém výzkumu. 

Exkluzivní složení bylo vytvořeno ze zdrojů následujících vzácných složek z míst celého světa. Čistá voda z norských fjordů okamžitě pleti dodá pocit svěžesti. Výtažek ze slanorožce evropského podporuje pohyb a uchovávání vody v pokožce. Havajská palma Acai, která udržuje vlhkost v pleti a tím zlepšuje hydratační bariéru. Výsledkem používání kosmetiky Artistry Hydra-V je pleť, která je zdravá a vyživená a vypadá jemně, hladce a vláčně. Vaší pleti přináší osvěžení, obnovu a revitalizaci. Výsledky předčí všechna očekávání. Řada Artistry Hydra-V je vhodná pro všechny typy pleti.

Více o ARTISTRY HYDRA-V

 

Záznamy nebyly nalezeny...