Získejte slevu 5 % na každý nákup díky registraci v našem e-shopu.

Personalizovaná séra Artistry

Stanovte tří hlavní potřeby své pleti a vytvořte si svou vlastní směs složek, k dosažení té nejlepší pleti, jakou jste kdy měli. Personalizovaná řešení díky Artistry Signature Select Personalizované sérum - Naše jedinečné řešení díky až 25 kombinacím dodává vysokou úroveň účinnosti pro skvělou pleť. Séra jsou určená pro všechny typy pleti včetně citlivé pleti.

Věda a příroda spojené v nejúčinnějším séru všech dob - Základní sérum tvoří naše voda 100% obohacená fytonutrienty, která obsahuje směs pěti aktivních složek ze zdrojů Nutrilite: výtažek z třešně acerola, černého rybízu, zeleného čaje, granátového jablka a špenátu.

Pleťové sérum je testováno s prokázanou vysokou účinností. Využívá balicí technologii obohacenou o účinné složek, která je poprvé použita výhradně v kosmetice, aby ochránila aktivační složení, a tak zajistila, že jednotlivé složky zůstanou až do okamžiku svého smísení čerstvé.

Proč používat sérum? Více zde.

 
  • Řadit dle:
  • 12 položek celkem

Stránka 1/1

Tento web používá soubory cookie. Dalším procházením tohoto webu vyjadřujete souhlas s jejich používáním. Více informací zde.