Pleťová kosmetika ARTISTRY Youth Xtend™

Dle nových pravidel společnosti Amway:

>>> Vaše oblíbené výrobky nakupujte zde. Můžete také psát na info@edmarq.cz případně mě kontaktovat prostřednictvím SMS nebo telefonicky na číslo 777 223 231.

 

Technologie

Získejte zpět mladistvý vzhled pleti - LifeSirt, výtažek z myrty, což je původně středomořský keř, prokazatelně zvyšuje přirozenou produkci bílkovin o celých 280 % (na základě in vitro výzkumu genové exprese).

Zastavte známky stárnut - Micro-X6 peptid, který je exkluzivní pro značku ARTISTRY, obsahuje šest aminokyselin, které prokazatelně stimulují produkci kolagenu v pleti. Zvýšená produkce kolagenu přispívá k menší viditelnosti jemných linek a vrásek.

Pečujte o svoji pleť a chraňte ji - Plody afrického baobabu, který bývá v Africe nazýván „stromem života“, jsou bohaté na antioxidanty a hydratující složky. Výtažek z plodů afrického baobabu vyživuje, hydratuje a zklidňuje, čímž přispívá k zachování a ochraně Vašeho mladistvého vhledu.

Klasická vůně přípravků péče o pleť v moderním pojetí

Tato lehká a čistá exkluzivní vůně kombinuje hebké magnólie, jemné růže a ojíněný jasmín se zeleným čajem a stálicemi jako jsou citrusy a cedrové dřevo. Osobitá a suverénní, přírodní a přesto moderní – vůně ARTISTRY YOUTH XTEND je dokonalým ztělesněním hodnot žen, které používají kosmetiku ARTISTRY.

 

Záznamy nebyly nalezeny...