Proč používat sérum?

Sérum posiluje účinky péče o pleť. Vyznačuje se vysokou koncentrací účinných složek, sérum proniká hluboko do svrchních vrstev pokožky a obnovuje její vzhled.

Nejvyšší koncentrace aktivních složek

Séra ARTISTRYTM obsahují velké množství klíčových aktivních složek, pro co možná nejvyšší účinnost výrobků péče o pleť ARTISTRYTM. Séra ARTISTRYTM obsahují 2,5 x více klíčových aktivních složek než hydratační krémy ARTISTRYTM.*

Sérum proniká do hloubky

Séra jsou lehké přípravky, které se rychle vstřebávají a pronikají hluboko do svrchních vrstev pokožky, aby jednotlivé složky dodaly tam, kde je jich nejvíce zapotřebí. Příslušné potřeby v oblasti péče o pleť tak řeší přímo u zdroje.

Vysoká účinnost séra

Séra posilují účinky Vaší každodenní péče o pleť tím, že řeší specifické potřeby v oblasti péče o pleť, například výskyt jemných linek, vrásek, tmavých skvrn nebo suchých míst. Artistry Signature SelectTM Personalizované sérum Vám umožňuje vyřešit specifické potřeby v oblasti péče o pleť tam, kde to nejvíc potřebujete.

*Srovnání průměrného obsahu klíčových složek v ARTISTRYTM Signature Select Personalizovaném séru (báze plus aktivátor) a průměrného obsahu klíčových složek v hydratačních krémech ARTISTRYTM (ARTISTRY HYDRA-VTM a ARTISTRY YOUTH XTENDTM).

artistry signature select personalizovane serum