Přišel čas na multimasking

Dámská jízda může začít

S kosmetikou Artistry je to od začátku do konce jízda plná neodolatelné krásy! Pokračujte ve své cestě za krásou a s působivými maskami Artistry Signature Select prozkoumejte svět bezchybně vyhlížející pleti!

Odborníci na péči o pleť od ARTISTRY™ excelentně prosytili pět úžasných masek fytonutrienty z rostlin, které NUTRILITE™ pěstuje udržitelným způsobem, aby Vám pomohli znovuobjevit, jak je péče o pleť zábavná. Dopřejte si #girlsnightin v pohodlí domova, nebo připravte svou pleť na oslnivou akci #girlsnightout s personalizovaným kombinováním masek a nechte své smysly potěšit barvami, konzistencí i lahodnými vůněmi těchto masek!

multimasking míchání pleťových masek

 

Jelikož lze vybírat z pěti masek, můžete se jejich zkombinováním zaměřit na různé problémy pleti najednou – nebo jednoduše použijte jedinou masku k ošetření celého obličeje. Ať už se rozhodnete jakkoli: užijte si to, buďte tvořivé a projevte své já!

Pleťové masky Artistry Signature Select

Pojďme se nyní na těchto pět fascinujících a okouzlujících masek podívat blíže. Každou z nich lze aplikovat buď na celý obličej, nebo jen na určité obličejové partie. Zjistěte, kam je nejlépe aplikovat, abyste měly z multimaskingu absolutní požitek!

Hydratační maska – jemně nadýchaná pěnová konzistence s obsahem zeleného čaje
Poznáte, co je to láska na první dotyk! Tato hluboce hydratující maska zklidňuje pleť podrážděnou škodlivými vlivy vnějšího prostředí, jako je silné sluneční záření, znečištění a vítr. Použijte ji v kombinaci s ostatními maskami a aplikujte ji na nejsušší partie obličeje, jako je čelo, T-zóna, tváře, brada nebo krk.

Rozjasňující maska – hedvábná pěna s bílými chia semínky
Tato obličejová maska ve Vás zanechá pocit rozjasnění, protože okamžitě zjasní Váš tón pleti a potlačí její mdlý vzhled způsobený stresem, únavou a nepříznivým počasím. Použijte ji na čelo, T-zónu, tváře, bradu nebo okolí očí pro viditelný pocit rozjasnění! Pamatujte na to, že při aplikaci pod oči je třeba se vyhnout partii přímo pod spodními řasami.

Čisticí maska – hluboce čisticí francouzský jíl s citrusy Povšimněte si, jak bude Vaše pleť na dotyk i pohled čistší, jakmile použijete tuto čisticí masku s francouzským jílem. Hloubkově vyčistí Vaše póry a odstraní přebytečnou mastnotu a kožní maz, zatímco se necháte unášet do citrusové říše snů! Je to jako procházka citrusovým sadem v teplém letním dnu. Naneste ji na čelo či T-zónu, a dosáhněte tak nejúčinnějšího čištění.

mask
Zpevňující maska – gel vláčný jako med s granátovým jablkem
Tato maska ve Vás vyvolá hřejivý pocit způsobený vypínáním obličejových linek a zpevňováním linek na krku. Masírujte ji po dobu dvou minut krouživými pohyby do pleti při aplikaci na čelo, tváře, bradu, linii čelisti nebo krk, čímž podpoříte krevní oběh. Kdo z Vás věděl, že obličejová maska ve Vás může vyvolat stejný pocit jako hřejivé utěšující objetí!


Vyhlazující maska – přírodní cukrový peeling s černým rybízem
Tato maska Vás nejenže zahalí svěží vůní černého rybízu, ale přírodní cukrový peeling Vás také zbaví odumřelých kožních buněk. Masku nanášejte krouživými pohyby, abyste odstranily unavenou starou pokožku, a to zejména na čele a v oblasti T-zóny. Povšimněte si, jak příjemně vyhlazuje a zářivě rozjasňuje Vaši pleť.


Masky ARTISTRY Signature Select jsou k dispozici od 21. října 2019!