O programu bodykey by NUTRILITE™

Hledáte nový a efektivní způsob hubnutí? Chcete nejen dobře vypadat, ale také se dobře cítit? Už jste bez úspěchu vyzkoušeli jiné diety?Konečně je tady program na snížení hmotnosti, který Vám pomůže dosáhnout Vašich cílů v oblasti stravování a fitness a lepší fyzické kondice. bodykey by NUTRILITE™ je vskutku speciální a efektivní program na snížení hmotnosti, protože vychází z Vašeho individuálního životního stylu a genetických predispozic, díky čemuž představuje velmi účinný způsob, jak zhubnout a cítit se lépe.

Program bodykey by NUTRILITE zahájíte tím, že si necháte udělat Genetický test. S výsledky Vašeho Genetického testu je nakládáno bezpečným a důvěrným způsobem při zachování maximální důvěrnosti informací. Pak odpovíte na otázky týkající se Vašeho životního stylu, fyzické zdatnosti a preferencí při výběru potravin.

 

1545011

Na základě toho Vám odborníci z programu bodykey by NUTRILITE sestaví individuální Stravovací a cvičební plán, který je ušit na míru Vašim potřebám. A protože je tento plán zcela uzpůsoben Vašim individuálním preferencím, budete si doporučené recepty a jídla ze Stravovacího plánu opravdu vychutnávat a zároveň budete efektivně hubnout.

Cvičební plán je ušit na míru také výsledkům Vašeho Genetického testu a úrovni Vaší individuální fyzické zdatnosti. Zahrnuje typy aktivit, které Vás baví, což Vás povzbudí k tomu, abyste byli aktivní a dopřávali si dostatek pohybu, a dosáhli tak požadovaného úbytku hmotnosti. Na své cestě budete mít plnou podporu online platformy Můj bodykey™ trenér, která Vás bude motivovat a pomůže Vám s dodržováním Stravovacího a cvičebního plánu.

Jakmile přebytečná kila shodíte, je samozřejmě stejně důležité si z dlouhodobého hlediska dosaženou váhu udržet. A to je důvod, proč se program bodykey by NUTRILITE™ zaměřuje rovněž na kontrolu hmotnosti. Takže už žádné diety s jo-jo efektem – s programem  dosáhnete nejen požadovaného úbytku hmotnosti, ale můžete se také těšit na dlouhodobý úspěch.

Důležitou součástí stravy jsou také speciálně navržené výrobky bodykey™. Namísto jednoho z pravidelných jídel si můžete každý den jako součást Stravovacího plánu vybrat z nabídky krémových koktejlů nebo tyčinek. Tato jídla se nejen snadno a pohodlně připravují, ale jsou také velmi chutná. Kromě toho Vám doporučujeme ty správné doplňky stravy k optimalizaci a podpoře Vašeho hubnutí.

Program byl vyvinut týmem vědců, odborníků na výživu a cvičení ve spolupráci s Institutem zdraví Nutrilite (značky Nutrilite) a společností Amway. Naši odborníci mají bohaté znalosti a zkušenosti v oblasti stravování, fitness, zdraví a duševní a tělesné kondice. Po celou dobu programu Vás budou motivovat. Záleží jim totiž na dlouhodobé stabilizaci Vaší tělesné hmotnosti. Nač ještě čekáte? Zaregistrujte se hned teď, abyste mohli s programem bodykey by NUTRILITE začít – jste jen pár kroků od toho, aby se Váš sen o zhubnutí stal realitou.