Genetický test

Úžasný nástroj ke snížení hmotnosti

Vědci objevili, že mezi DNA v našem těle a způsobem, jak tělo reaguje na výživu a cvičení, existuje vazba. Mezi další faktory, jak naše tělo řídí svou hmotnost, patří individuální genové variace.

Genetický test bodykey analyzuje naši specifickou genetickou výbavu a odhaluje důležité informace, které nám umožňují stanovit dietu a typ fyzické aktivity potřebné pro dosažení úbytku na váze. Jedinečné výsledky testu se pak použijí k sestavení individuálního Stravovacího a cvičebního plánu.

Díky videonahrávce se dozvíte více informací o genetickém testu, který se používá k přizpůsobení každého individuálního programu bodykey.

Podrobnější informace o genetickém testu čtěte zde >>

 

Genetika hraje v oblasti regulace hmotnosti významnou úlohu

laboratory

Nárůst případů nadváhy a obezity po celém světě a jejich dopad na zdraví podnítily globální výzkum v oblasti možných příčin a řešení. Nejnovější důkazy potvrzují, že na přibývání hmotnosti a její úbytek již nelze pohlížet jen jako na rovnici mezi příjmem a výdejem kalorií. V oblasti řízení hmotnosti totiž působí široká škála faktorů, k nimž patří i individuální genetická výbava.

 

Snadné, přesné a diskrétní

Odebrání vzorků je snadné a lze jej provést doma pomocí Genetického testu, který je součástí bodykey Soupravy. Až odešlete svůj vzorek s výtěrem, vše potřebné dokončí rakouská laboratoř s certifikátem ISO. Tato laboratoř uplatňuje při své práci nejvyšší standardy kvality, přičemž zachovává naprostou diskrétnost, zaručuje přesné výsledky testů a bezpečné zacházení se vzorky. Po provedení analýzy se všechny biologické vzorky zničí.

K výsledkům Vašeho genetického testu budete mít přístup pouze Vy sami, a to prostřednictvím své osobní online platformy Můj bodykey trenér. Tyto výsledky napomohou určit dietní doporučení stravy vhodnou pro Vaše tělo z hlediska sacharidů a tuků, a typ fyzické aktivity, která je vhodná přímo pro Vás.

 

Novogenia_video