Získejte slevu 5 % na každý nákup díky registraci v našem e-shopu.

Souprava bodykey™ doživotní program na hubnutí, genetický test a další

Všechno, co potřebujete k sestavení Vašeho individuálního programu na snížení hmotnosti a dosažení optimální váhy. Jestli se ptáte jak zhubnout, program bodykey je odpovědí na Vaše zdravé hubnutí.

 • 13 225 Kč 2 325 Kč –18 %
  9 478 Kč bez DPH 10 900 Kč / 1 ks
 • Vyprodáno
10 900 Kč
Kategorie: Mějte svoji váhu pod kontrolou
Pro koho: Pro ženy, Pro muže
Kategorie produktů: Jídelníček na hubnutí a doplňky stravy
 

Čím Vám může prospět

bodykey Souprava Vám pomůže uspět na Vaší cestě ke snížení hmotnosti.

Souprava na hubnutí obsahuje:

 • Krabičku s Genetickým testem: obsahuje tři testovací tyčinky a pokyny k odběru vzorku Vaší DNA.
 • Unikátní kód: nachází se v krabičce s Genetickým testem a slouží k identifikaci Vašeho jedinečného vzorku DNA a jako registrační klíč k přístupu na online platformu Můj bodykey trenér.
 • bodykey Startovací příručku: vizuální nápovědu, která Vám pomůže rychle začít.
 • bodykey Brožuru: podrobnou knížečku, která Vás seznámí se značkou a programem bodykey.
 • Uvítací dopis a členskou kartu.
 • NUTRILITE All Plant Protein*: obsahuje bílkoviny, které přispívají k udržení svalové hmoty, na Vaší cestě ke snížení hmotnosti tedy hraje důležitou úlohu.
 • NUTRILITE Fiber Powder Vláknina v prášku: vláknina podporuje správné fungování trávicího ústrojí, což je při snižování hmotnosti důležité.
 • bodykey Bylinný čaj*: tento chutný čaj přispívá k zajištění příjmu tekutin, což je při regulaci hmotnosti velmi podstatný faktor.
 • bodykey by NUTRILITE™ Šejkr*: praktická nádoba na přípravu nápojů s NUTRILITE Fiber Powder nebo NUTRILITE All Plant Protein a také bodykey Krémových koktejlů.
 • bodykey Leták: můžete je rozdat svým známým, kteří by rádi dosáhli své optimální hmotnosti.

*s možností zakoupení u nás

Proč si ho oblíbíte

Každý z nás je jedinečný a na stravu a cvičení reagujeme různě. Efektivní program na hubnutí by měl tuto skutečnost odrážet. Často je však obtížné poznat, kde začít a jak zjistit, co je pro Vás správné.
Program bodykey by NUTRILITE Vám dává odpověď na otázku, jak mám nejlépe zhubnout právě já. Jedná se o individuální přístup ke snižování tělesné hmotnosti založený na vědeckých poznatcích. O plánování svého boje s nadbytečnými kily se nemusíte starat.

Mohlo by Vás zajímat

 • NUTRILITE je nejprodávanější značkou vitaminů a doplňků stravy na světě. (http://www.euromonitor.com/amway-claims)
 • bodykey Souprava a související program bodykey splňují doporučení vypracovaná Institutem zdraví Nutrilite týkající se zdravého stravování a diety.
 • Test DNA obsažený v bodykey Soupravě je technologicky vyspělé řešení v souladu s normami ISO a provádí jej laboratoř v Rakousku.

Key Features

 • bodykey Souprava je nejjednodušším způsobem, jak se do programu na snížení hmotnosti zapojit.
 • Obsahuje vše, co potřebujete, abyste se mohli vydat na cestu ke snížení hmotnosti.
 • Genetický test a jeho výsledky spolu s údaji o Vašich preferencích týkajících se stravování a cvičení povedou k sestavení individuálního plánu.
 • Souprava Vám poskytne přístup k řadě užitečných nástrojů, jakož i k radám od psychologů a odborníků na výživu a fitness.
 • Souprava obsahuje několik klíčových výrobků na start, které Vám při hubnutí pomohou dosáhnout Vašich cílů.

Klíčové vlastnosti

Po obdržení bodykey Soupravy zkontrolujte její obsah a přečtěte si přiloženou literaturu. Poté proveďte následující kroky:

1. Proveďte Genetický test. Postupujte podle přiložených pokynů.

2. Zaregistrujte se na www.bodykey.cz a vyplňte svůj individuální

Návrh mého plánu.

3. Postupujte podle pokynů uvedených v individuálním plánu.

4. Podle pokynů užívejte doplňky stravy.

5. Pravidelně studujte online zdroje a navštěvujte online platformu Můj bodykey trenér.

Jak používat

Souprava obsahuje:

- krabičku s Genetickým testem

- bodykey Startovací příručku

- přístup na online platformu Můj bodykey trenér

- výrobky na start: NUTRILITE™ All Plant Protein, NUTRILITE Fibre Powder Vlákninu v prášku, bodykey Bylinný čaj, bodykey by NUTRILITE™ Šejkr

- členskou kartu

- brožuru a letáky

Často kladené otázky:

K čemu je dobrý Genetický test?
bodykey Genetický test identifikuje Vaši genetickou výbavu a odhalí důležité informace, které umožní stanovit nejlepší složení stravy, jídelníček na hubnutí a druh fyzické aktivity ke snížení Vaší hmotnosti. Jedinečné výsledky testů se pak použijí k sestavení Vašeho osobního stravovacího a cvičebního plánu v programu bodykey.

Proč bych měla platit tolik peněz za celou bodykey Soupravu, když si většinu výrobků, které obsahuje, mohu koupit za méně, než kolik je její plná cena?
bodykey Souprava Vám poskytne vše, co potřebujete, abyste se mohli vydat na úspěšnou cestu ke snížení hmotnosti. Některé výrobky si můžete zakoupit samostatně, ale klíčové komponenty – jako Genetický test a přístup na online platformu Můj bodykey trenér – jsou k dispozici pouze jako součást Soupravy. Genetický test Vám poskytne jedinečné informace, které pomohou optimalizovat Vaše úsilí o snížení hmotnosti. Platforma Můj bodykey trenér Vám poskytne nepřetržitý přístup k celé řadě online nástrojů, počínaje radami od trenérů a odborníků na výživu a konče návody na cvičení. V porovnání s náklady na nákup cvičebních příruček nebo rezervaci času u odborníků na výživu či osobních trenérů představuje bodykey Souprava vynikající hodnotu za vložené prostředky.

Podobné produkty

AMWAY bodykey by Nutrilite programme - success stories


Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat články. Prosím přihlaste se nebo registrujte.

Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat hodnocení
Nevyplňujte toto pole:

Existuje nepřeberné množství diet, ovšem pokud nejsme schopni je přizpůsobit a začlenit do svého osobního životního stylu, výsledky pro nás pravděpodobně budou zklamáním. Mnoho diet má fungovat univerzálně, což ovšem nerespektuje skutečnost, že každý člověk je jiný.
Vědecké výzkumy ukázaly, že existuje souvislost mezi DNA a způsobem, jakým lidský organismus reaguje na výživu a cvičení. V souladu s holistickým přístupem značky NUTRILITE™ vzal Institut zdraví Nutrilite tato zjištění v úvahu a ve spolupráci s etablovanými vědci a odborníky na výživu a cvičení vyvinul inovativní program na snížení hmotnosti, který Vám pomůže k trvale udržitelnému snížení hmotnosti.

bodykey by NUTRILITE™ je program na snížení hmotnosti, který analyzuje Vaše genetické předpoklady v oblasti výživy a fyzické aktivity. Tyto informace spolu s podrobnými údaji o Vašem životním stylu a preferencích poté využijí naši odborníci k tomu, aby připravili individuální Stravovací a cvičební plán, který Vám pomůže dosáhnout kýženého úbytku hmotnosti a udržet si optimální hmotnost na dlouhou dobu.

Více informací o řadě výrobků bodykey by NUTRILITETM

 
Tento web používá soubory cookie. Dalším procházením tohoto webu vyjadřujete souhlas s jejich používáním. Více informací zde.