NUTRILITE™

1547913

Nevyvážená strava může vést k nedostatku základních živin, které náš organismus potřebuje: makronutrientů, mikronutrientů a fytonutrientů. Tyto živiny jsou univerzální a potřebuje je každý bez ohledu na věk či životní styl. Aby Vám značka NUTRILITE pomohla překlenout mezery ve výživě, představuje Foundational Trio (Základní trio) – tři výrobky, jejichž kombinace Vám pomůže uspokojit Vaše výživové potřeby. Foundational Trio zahrnuje NUTRILITE All Plant ProteinNUTRILITE Omega-3 ComplexNUTRILITE DOUBLE X™ nebo Daily.

Vychutnejte si přínosy kompletní denní výživy s NUTRILITE Foundational Trio!

NUTRILITE je nejprodávanější značkou vitaminů a doplňků stravy na světě.* Nabízí kompletní řadu výrobků pro správnou výživu a optimální kondici včetně základních vitaminů a minerálních látek, bylinných doplňků stravy a výživy pro aktivní životní styl.

Značka NUTRILITE se inspirovala zakladatelem společnosti Dr. Carlem Rehnborgem a jeho zkušenostmi z Dálného východu. Již od roku 1934 v sobě propojuje vědu s přirozenými výhodami rostlin. Od samého počátku stavěla značka NUTRILITE na inovativním využívání vědy s cílem maximalizovat příznivé vlastnosti fytonutrientů, tj. živin rostlinného původu. Dnes s hrdostí oslavujeme 80 let, kdy lidem po celém světě pomáháme dobře se cítit a aktivně žít.

* Zdroj: Euromonitor International Limited; www.euromonitor.com/amway-claims

Proč právě NUTRILITE

Značka NUTRILITE je postavena na přístupu pokrývajícím celý proces od semínka až po výsledný doplněk stravy, a spojuje tak v dokonalé harmonii přírodu a vědu.
Téměř před 100 lety žil zakladatel značky Carl Rehnborg v Číně, kde objevil význam rostlinné stravy. Svoji životní zkušenost a rozsáhlý výzkum živin rostlinného původu přetavil do doplňků stravy NUTRILITE.
V roce 1934 značka NUTRILITE uvedla na americký trh první multivitaminový/multiminerální doplněk stravy s fytonutrienty.
S osmdesátiletou tradicí vědy a výzkumu je NUTRILITE nejprodávanější značkou vitaminů a doplňků stravy na světě (zdroj: společnost Euromonitor International Limited; www.euromonitor.com/amway-claims).

Věda:

  • NUTRILITE má k dispozici 150 vědeckých a výzkumných pracovníků a školitelů, kteří tvoří jeden z největších vědeckých týmů v oboru.
  • Značka celosvětově vyrábí více než 15 miliard vitaminových a minerálních tablet a kapslí ročně. 

Příroda:

  • NUTRILITE je jednou z mála předních celosvětových značek doplňků stravy, která si své suroviny pěstuje sama ekologicky udržitelným způsobem.
  • Nespoléháme na škodlivé pesticidy, herbicidy či chemická hnojiva – spoléháme na přírodu.
  • Osmdesát let používání ekologicky udržitelných zemědělských metod je nedílnou součástí vývoje výrobků NUTRILITE.
  • Tým vědců Nutrilite zdokonalil praxi od semínka až po doplněk stravy, díky které si výrobky NUTRILITE uchovají účinek, jsou konzistentní a maximálně efektivní a bezpečné.

Rozdíl je ve fytonutrientech:

  • Fytonutrienty jsou živiny rostlinného původu, které ovoci a zelenině dávají syté barvy.
  • Doplňky stravy rostlinného původu obsahují fytonutrienty, které tvoří přirozenou součást rostlin.
  • Tým Nutrilite s více než 150 vědeckými a výzkumnými pracovníky a školiteli neustále pracuje na zdokonalování kvality výrobků NUTRILITE.
  • V rámci zajištění jakosti NUTRILITE provádí každý měsíc na 25 000 testů a více než 500 000 hodnocení kvality ročně.

 

Zemědělská činnost

Na všech našich farmách – jedná se o více než 6 000 akrů půdy ve státě Washington (USA), v Mexiku a Brazílii – obhospodařujeme půdu bez použití syntetických pesticidů, herbicidů a hnojiv. Naše farmy jsou také dobrými sousedy, kteří se snaží být prospěšní společenství, v němž působí.

Každou rostlinu zpracováváme do několika hodin po sklizni, aby si uchovala co možná nejvíce cenných živin.

1545683

 

fytonutrienty

Fytonutrienty

Díky pečlivému zpracování se rostliny vysuší a zkoncentrují do jemného prášku (zvaného koncentrát), který obsahuje přirozené živiny z rostlin a rostlinné sloučeniny bez obsahu vody. I když každý koncentrát NUTRILITE je jedinečný, u zrodu každého z nich stojí rostliny bohaté na živiny. Tyto koncentráty se přidávají do mnoha výrobků NUTRILITE, protože poskytují široké spektrum fytonutrientů.

 

Vědecké poznatky NUTRILITE

Zakladatel naší značky, Carl Rehnborg, se před lety stal průkopníkem používání sofistikovaných technik zaměřených na analýzu nutričních hodnot konkrétních rostlin. Vědečtí pracovníci NUTRILITE dnes po celém světě využívají ke zdokonalení způsobů extrakce nejmodernější metody a technologie; z rostlin tak získávají maximum prospěšných látek a mohou analyzovat nové složky do našich výrobků. Naši vědečtí pracovníci zkoumají nová složení a progresivní metody zpracování, analyzují nové výrobky i inovované procesy zpracování, a za účelem maximalizace účinnosti rostlinných koncentrátů a optimalizace obsahu živin v nich využívají vysoce účinné testovací a analytické přístroje.

Každý výrobek NUTRILITE je přímým výsledkem testování v terénu a laboratorní analýzy, které provádějí vědečtí pracovníci, mikrobiologové, chemici, farmaceuti, odborníci na výživu a další specialisté.

I když to není povinné, rozhodli jsme se při výrobě všech doplňků stravy NUTRILITE respektovat zásady správné výrobní praxe, abychom tak zaručili bezpečnost, řádný způsob identifikace a nejvyšší možnou kvalitu výrobků NUTRILITE. Každý měsíc provádíme 25 000 testů zaměřených na kontrolu kvality a každý rok více než 500 000 výrobkových analýz. 

1545685

 

1545686

Tělesná a duševní kondice

Optimální tělesná a duševní kondice není synonymem dokonalého zdraví. Optimální tělesná a duševní kondice spočívá ve sladění vrozených zdravotních dispozic s aktuálním životním stylem za účelem přijetí správné volby a prožití co možná nejzdravějšího života. V rámci individuálního přístupu k dobrému zdraví je nutné si osvojit optimální návyky v oblasti stravování, způsobu života, odpočinku a relaxace – a poté tento zdravý životní styl podpořit zvolenými doplňky stravy. Výživa a úsilí o optimální tělesnou a duševní kondici stojí v centru pozornosti značky NUTRILITE.

 

Power of 5

Kampaň NUTRILITE Power of 5 se zaměřuje na podporu zdraví a správného vývoje dětí po celém světě. Veškeré prostředky z této kampaně budou věnovány organizaci CARE a místním humanitárním organizacím, které distribuují NUTRILITE Little Bits.

Zjistětě více o kampani Power of 5.

1545687

 

1547919

Team NUTRILITE

Team NUTRILITE je globální společenství sportovních nadšenců, kteří mají zájem o vyvážený životní styl, a to na všech úrovních – od příležitostných nadšenců až po profesionální sportovce.

Různých akcí pod záštitou Teamu NUTRILITE se účastní Vlastníci podnikání Amway, naši zákaznící i zaměstnanci. Naším cílem je výměna informací o fyzických aktivitách, sportu a výživě mezi přáteli, příbuznými a obchodními partnery, a to online i offline.

Značka NUTRILITE - oficiální doplněk stravy týmu AC Milán. Zjistěte více o naší spolupráci s AC Milán.

 

Zpět na doplňky stravy NUTRILITETM

Zpět na hubnoucí program bodykey by NUTRILITE™