Získejte slevu 5 % na každý nákup díky registraci v našem e-shopu.

Novinky

Nové pleťové masky v prodeji již zítra

Odborníci na péči o pleť od ARTISTRY™ excelentně prosytili pět úžasných masek fytonutrienty z rostlin, které NUTRILITE™ pěstuje udržitelným způsobem, aby Vám pomohli znovuobjevit, jak je péče o pleť zábavná.

Uvedení Artistry Signature Select

Přijďte se podívat na uvedení unikátního výrobku od značky ARTISTRY: Signature Select personalizovaná séra.
Těšit se můžete na speciálního hosta, globální expertku ARTISTRY Michelle D'Allaird!

Přírodní Vitamin D

Nebylo by fajn vyhřívat se celé dny na sluníčku? Nohy nahoře, zavřené oči... prostě pohoda. Kromě odpočinku získá Vaše tělo i potřebné vitaminy. V dnešním hektickém světě ale bohužel něco takového není realistické. Možná nevíte, jak moc důležité je množství času, které venku strávíte. Vystavení slunci totiž tělu umožňuje vytvářet vitamin D, který je zcela zásadní pro naše celkové zdraví.

Přirozeně dokonalá s Hydra-V

Na jaře je trendy „nahé“ líčení. Aby ale vypadalo svěže a bezchybně, musíte mít správné znalosti a výrobky. Základem krásného líčení je podkladový make-up, který tvář promění v čisté plátno a sjednotí tón pleti, takže i zbytek líčení bude vypadat dokonale. Zároveň ale musí být nenápadný a dodávat pleti jemný, přirozený jas, který vydrží po celý den.

Při líčení je důležité pleť rozmazlovat kvalitními výrobky. Jakmile naleznete vhodný podkladový make-up, budete ho moci používat napořád!

ARTISTRY HYDRA-V™ Lehký podkladový makeup SPF 15 je nový přírůstek do našeho kosmetického portfolia, který v sobě spojuje to nejlepší z kosmetiky ARTISTRY™ a pečujících výrobků ARTISTRY HYDRA-V. Výsledkem je podkladový make-up, který dodává jak hydrataci, tak lehké krytí. Navíc pleť chrání před znečišťujícími látkami a díky faktoru SPF 15 i před poškozením UVB paprsky.

 
Zbavte se vrásek

Průlomová výplňová péče poskytuje okamžitou a dlouhodobou odpověď na mimické vrásky.

Život je plný překvapení, intenzivních emocí a krásných chvil. Každou doprovází i odpovídající výraz tváře: úsměv, smích, grimasa. Díky mimice jsme krásní, sdílní a lidští. Nevýhodou této úžasné komunikace jsou ale mimické vrásky, které jejím důsledkem vznikají. Pokud se s nimi nechceme smířit, musíme jednat ihned.

Stránka 1 z 1 - 8 položek celkem

Tento web používá soubory cookie. Dalším procházením tohoto webu vyjadřujete souhlas s jejich používáním. Více informací zde.