OxiBeauty™ - Nová řada TRUVIVITY by NUTRILITE™

Cesta TRUVIVITY by NUTRILITE™ pokračuje! S potěšením Vám oznamujeme, že 11. května 2020 bude zahájen prodej OxiBeauty™ – nového řešení pro dosažení krásné pleti zevnitř.

Krása je individuálním vyjádřením skutečné vnitřní podstaty, která z nás vyzařuje. To, jak Vaše pleť vypadá, je odrazem Vaší vnitřní sebedůvěry, správné životosprávy a vyváženého životního stylu.

Vaše tělo se s postupem času mění. Od 30 let Vaše pleť ještě viditelněji odráží Vaše každodenní rozhodnutí týkající se životního stylu, péče o pleť a výživy.

Ať už se o sebe a svou pleť staráte jakkoli dobře, vnější faktory, jako je stres, znečištění a kouření, mohou přesto způsobit nadbytek volných radikálů. To může mít za následek oxidativní stres, který může zrychlovat stárnutí pleti.

TRUVIVITY™ OxiBeauty je holistické a účinné řešení v podobě doplňku stravy pro zářivou pleť. Jeho živiny* a rostlinné složky** chrání kožní buňky zevnitř tak, že tlumí působení volných radikálů. Tím snižují rozpad buněk a tkání, který hraje významnou roli v procesu stárnutí pleti.

* Měď a vitamin E přispívají k ochraně buněk před oxidativním stresem. Měď také přispívá k normální pigmentaci pokožky.
** Aronie pomáhá chránit buňky před poškozením volnými radikály způsobeným oxidativním stresem. Šalvěj a heřmánek obsahují přirozeně se vyskytující antioxidanty,
které pomáhají chránit buňky a tkáně před oxidací.
Dále má hlavní význam pestrá a vyvážená strava a zdravý životní styl.

AŤ VAŠE VNITŘNÍ KRÁSA ZÁŘÍ PO CELÝ DEN

Holistické kosmetické řešení v podobě doplňku stravy TRUVIVITY™ OxiBeauty™ zajišťuje:

Zářivě vyhlížející pleť – Měď, vitamin E, heřmánek, plody aronie a šalvěj chrání před oxidativním stresem. Tím snižují rozpad buněk a tkání, který hraje významnou roli v procesu stárnutí pleti. Měď dále přispívá k normální pigmentaci pokožky.
Ochrana po celý den – Živiny v tomto dvoudílném řešení chrání před volnými radikály po celý den.***
Snadné použití – Jsou předbalené v podobě okamžitě použitelných porcí, takže je lehce začleníte do svého každodenního programu.
Bez přídavku umělých ochucovadel a konzervačních látek.
S nízkým obsahem cukrů – Abyste mohli minimalizovat svůj denní příjem cukru.

*** Měď a vitamin E přispívají k ochraně buněk před oxidativním stresem. Dále má hlavní význam pestrá a vyvážená strava a zdravý životní styl.

Truvivity%20by%20Nutrilite%20OxiBeauty

TRUVIVITY OxiBeauty Beauty Supplement
Užijte ráno obsah jednoho blistru, a ochraňte se tak před volnými radikály. Obsahuje měď i komplex PhytoVibrantTM s plody aronie a
šalvějí.

TRUVIVITY OxiBeauty Beauty Drink
Khlavnímu jídlu si připravte lahodný nápoj s příchutí plodů aronie, a podpořte tak ochranu před oxidativním stresem. Obsahuje vitamin E
i komplex PhytoBeautyTM s heřmánkem a černým rybízem.

Balíček TRUVIVITY OxiBeauty obsahuje jedno balení Beauty Supplement a jedno balení Beauty Drink.

 

SPOJENÍ TOHO NEJLEPŠÍHO OD NUTRILITE™ S TÍM NEJLEPŠÍM OD ARTISTRY™

Je hlavní filozofií značky TRUVIVITY™. Řešení OxiBeauty™ – vytvořené pro podporu krásy Vaší pleti – je hluboce zakořeněné v dědictví značky NUTRILITE a v odborných znalostech značky ARTISTRY, které společně představují více než 145 let zkušeností. Tyto dvě značky tvoří silnou, vzájemně se doplňující kombinaci.

Vědci Nutrilite již 85 let maximálně využívají přírodu a vědu a kombinují rostliny s vitaminy a minerálními látkami do účinných doplňků stravy.

Rostliny, které používáme, se od samého začátku pěstují na našich udržitelných farmách NUTRILITE nebo na certifikovaných farmách NutriCert™, na nichž se nepoužívají toxické pesticidy. K ochraně našich rostlin používáme užitečný hmyz, sokoly a přírodní metody likvidace plevelů. Takto se pěstují plody aronie, šalvěj, černý rybíz a heřmánek, které se používají v našich výrobcích.

 

artistry nutrilite truvivity