Představujeme berušku Lady Booster

Nutrilite_Kids_Farm_Lady_Booster

Možná je maličká, ale je to pořádně silná ochránkyně!

Zatím jste se seznámili se dvěma obyvateli Nejšťastnější farmy na Zemi – s pestrobarevným motýlem Perfect Harmony , který se stará o to, aby byla farma v dokonalé rovnováze, a se supersilným sokolem Mighty Flex, který stráží a chrání velmi důležité plodiny před zlobivými ptáčky. Perfect Harmony a Mighty Flex jsou moc rádi, že jim do týmu přibude nová okřídlená kamarádka – Lady Booster!

Lady Booster je roztomilá malá beruška, která je také mocnou ochránkyní. Její mysl i tělo jsou silné a zdravé – a s pomocí svého štítu dokáže chránit rostliny na Nejšťastnější farmě na Zemi, na níž se pěstují rostliny pro doplňky stravy NUTRILITE™.

Stejně jako její přátelé motýl Perfect Harmony a sokol Mighty Flex chápe i beruška Lady Booster, že aby mohla plnit svou důležitou roli při ochraně Nejšťastnější farmy na Zemi, musí dostávat ty správné živiny.

Nejdůležitější je ochrana

Stejně jako je nutné pečovat o rostliny na Nejšťastnější farmě na Zemi, je třeba se také starat o imunitní systém dětí a chránit ho. Beruška Lady Booster ví, že NUTRILITE™ Chewable Vitamin C mohou pomoci zajistit celou řadu výhod.

Tento doplněk stravy obsahuje třešeň acerola – jeden z nejbohatších známých zdrojů vitaminu C. Má ovocnou třešňovou chuť, která z něj činí lahodnou každodenní pochoutku, a neobsahuje žádná umělá sladidla, barviva, příchutě nebo konzervační látky. Tento žvýkací doplněk stravy je určen pro děti od čtyř let. Pouhé dvě tablety denně poskytují vitamin C, který přispívá k normálnímu fungování imunitního systému.

zvýkací vitamin C pro děti nutrilite

 

Zajímavosti o beruškách

 

ladybug Berušky kladou stovky vajíček v koloniích škodlivých druhů hmyzu, jako jsou mšice, které požírají listy rostlin. Larvy, které se z vajíček vylíhnou, se okamžitě začínají mšicemi živit. Proto je dobré mít berušky v každé zahradě: pomáhají chránit překrásné květiny.