Seznamte se s dokonalou harmonii

Seznamte se s Dokonalou harmonií a podívejte se, jak může přispět ke zdravému a silnému růstu Vašich dětí!

Pokud vidíte na farmě motýla, je to znamení, že vše je v dokonalé rovnováze. Tato stvoření se na farmě objevují pouze tehdy, když je zdravá a šťastná. Dokonalá harmonie je právě takovým motýlem.

Dokonalá harmonie je živé, veselé stvoření oddané rovnováze. Její superschopnosti se projeví pouze tehdy, když farma funguje, jak by měla, a všechny její složky se společně podílejí na dosažení společného cíle.

Dokonalá harmonie jako strážce rovnováhy také chápe význam konzumace pestré stravy. Ví, že lidé – obzvláště ti malí, kteří ještě rostou – potřebují širokou škálu nejrozmanitějších potravin, a povzbuzuje děti, aby tyto své potřeby uspokojovaly, a mohly tak být zdravé a šťastné.

Dokonalá harmonie a její přátelé, o kterých se v následujících měsících dozvíte více, žijí, hrají si a prožívají dobrodružství na trvale udržitelné farmě Nutrilite ™ Nejšťastnější farmě na Zemi, na níž se pěstují rostliny pro doplňky stravy NUTRILITE.

dokonalá harmonie motýl nutrilite farma

Malá pomoc

Pokud dokáže vyvážená strava pokrýt požadavky na výživu, proč potřebují děti motýla, který by na ně dohlížel? To je dobrá otázka. Ve skutečnosti totiž některé děti nejedí dost správných potravin, aby tyto požadavky uspokojily. Dokonalá harmonie naštěstí ví, že NUTRILITE Kids Chewable Multivitamin je skvělý způsob, jak jim pomoci vyplnit potenciální mezery ve výživě.

Tento žvýkací doplněk stravy s čerstvým ovocem, ale bez umělých sladidel, barviv, příchutí nebo konzervačních látek je určen dětem od čtyř let. Pouhé dvě tablety denně jim dodají:

  1. Vápník na podporu normálního růstu a vývoje kostí

  2. Vitamin D na podporu normální funkce imunitního systému a vývoje kostí

  3. Železo na podporu normálního vývoje kognitivních funkcí

multivitamin nutrilite