Představujeme sokola Mighty Flex

Seznamte se se sokolíkem Nutrilite, který dohlíží na Nejšťastnější farmu na Zemi

Každá farma potřebuje svého ochránce v době, kdy škůdci, jako například zlobiví ptáci, začnou rošťačit a napadnou úrodu. Vzhledem k tomu, že chytří ptáčci brzy zjistí, že strašáci se nemohou hýbat, používá mnoho farem jako strážce sokoly.

Mighty Flex pracuje jako silný dozorce na Nejšťastnější farmě na Zemi – na udržitelné farmě, která pěstuje rostliny pro doplňky stravy NUTRILITETM . Jeho mimořádnými schopnostmi jsou síla a hbitost, které mu umožňují odvádět vždy maximální výkon.

Vzhledem ke své speciální roli Mighty Flex dobře chápe, proč je pro zdraví, spokojenost a sílu důležité přijímat ty správné živiny. Ví, že mu umožňují hrát si a prožívat vzrušující dobrodružství s Perfect Harmony a dalšími přáteli na udržitelné farmě Nutrilite.

Mighty Flex nejšťastnější farma nutrilite

 

Ve zdravém těle zdravý duch

I když děti nemohou létat a sokoli zase nemají jemné motorické dovednosti, aby zavázali tkaničku, jednu věc mají společnou: sílu. Mighty Flex potřebuje mít sílu, aby se mohl vznést, plachtit a mávat po celý den křídly. Stejně tak děti potřebují sílu k běhu, skákání a vedení rušného, aktivního života.

Sokolík Nutrilite naštěstí ví, že NUTRILITE Chewable Cal Mag je skvělý a chutný způsob, jak podpořit růst silných a zdravých kostí. Neobsahuje umělá sladidla, barviva, příchuti ani konzervační látky, obsahuje naopak vápník získaný z ústřičných lastur a je určen speciálně dětem od čtyř let. Pouhé dvě tablety denně jim dodají:

  1. Vápník, který podporuje normální růst a vývoj kostí

  2. Vápník a hořčík, které přispívají k udržení normálního stavu kostí a zubů

  3. Hořčík na podporu normálního fungování svalů a nervové soustavy

 

cal mag d pro děti

 

Fascinující sokoli

 

sokol Má se za to, že počátky tradičních sokolnických technik sahají do doby 2000 př.n.l. a do Evropy se toto umění pravděpodobně dostalo kolem roku 400 n.l. Dnes se sokoli na udržitelně obhospodařovaných plochách, jako jsou např. farmy Nutrilite, používají jako přirozený způsob ochrany proti škůdcům a jsou cvičeni, aby odháněli ptáky, kteří působí škody na úrodě, aniž by jim ublížili.