Vitaminy a minerály pro děti

Dle nových pravidel společnosti Amway:

>>> Vaše oblíbené výrobky nakupujte zde. Můžete také psát na info@edmarq.cz případně mě kontaktovat prostřednictvím SMS nebo telefonicky na číslo 777 223 231.

 

Žvýkací multivitaminový doplněk stravy pro děti představuje nutriční podporu pro děti od čtyř let. Komplexní složení vitamínu pro děti obsahuje jedenáct vitamínů, čtyři minerální látky a beta-karoten. Tento multivitamin pro děti obsahuje koncentrát Nutrilite z tropického ovoce se složkami rostlinného původu z celých rostlin. 

Známe dobrý způsob, jak podpořit imunitu dítěte. Našim tajemstvím je prvotřídní doplněk stravy pro děti od čtyř let s 30 mg vitamínu C. Ten přispívá ke správné tvorbě kolagenu pro zajištění normální funkce chrupavky, pokožky, dásní, zubů a přispívá k správné funkci imunitního systému dětí. 

Dopřejte vaším dětem vápník a hořčík pro silné kosti a zuby díky Nutrilite Chewable Cal Mag. Vápník a hořčík jsou potřebné pro udržení dobrého stavu kostí a zubů a přispívají k normální funkci svalstva. Skvěle chutnají a jsou vhodné pro děti od tří let. Obsahují vápník získaný z ústřičných lastur. 

Žvýkací tablety skvělé chuti jsou bez obsahu umělých sladidel, neobsahují barviva, příchutě ani konzervační látky.

Více o značce NUTRILITETM

 

Záznamy nebyly nalezeny...