Získejte slevu 5 % na každý nákup díky registraci v našem e-shopu.

Vitaminy a minerály pro děti

Žvýkací multivitaminový doplněk stravy pro děti představuje nutriční podporu pro děti od čtyř let. Komplexní složení vitamínu pro děti obsahuje jedenáct vitamínů, čtyři minerální látky a beta-karoten. Tento multivitamin pro děti obsahuje koncentrát Nutrilite z tropického ovoce se složkami rostlinného původu z celých rostlin. 

Známe dobrý způsob, jak podpořit imunitu dítěte. Našim tajemstvím je prvotřídní doplněk stravy pro děti od čtyř let s 30 mg vitamínu C. Ten přispívá ke správné tvorbě kolagenu pro zajištění normální funkce chrupavky, pokožky, dásní, zubů a přispívá k správné funkci imunitního systému dětí. 

Dopřejte vaším dětem vápník a hořčík pro silné kosti a zuby díky Nutrilite Chewable Cal Mag. Vápník a hořčík jsou potřebné pro udržení dobrého stavu kostí a zubů a přispívají k normální funkci svalstva. Skvěle chutnají a jsou vhodné pro děti od tří let. Obsahují vápník získaný z ústřičných lastur. 

Žvýkací tablety skvělé chuti jsou bez obsahu umělých sladidel, neobsahují barviva, příchutě ani konzervační látky.

Více o značce NUTRILITETM

 

Nejprodávanější

  • Řadit dle:
  • 6 položek celkem

Stránka 1/1

Tento web používá soubory cookie. Dalším procházením tohoto webu vyjadřujete souhlas s jejich používáním. Více informací zde.