Dermasonic Artistry

Kosmetický průmysl se neustále mění a přichází s dalšími a dalšími novinkami. Mezi nejžhavější trendy nemusí nutně patřit jen nové výrobky a složky, ale i speciální nástroje, díky kterým přípravky využijete ještě efektivněji. Značka ARTISTRY™ je neustále na špici vývoje, a přichází proto s fantastickým zařízením ARTISTRY DERMASONIC!

Galvanický proud a vibrace se v profesionální péči o pleť používají už dlouho a začínají se čím dál více prosazovat i na spotřebitelském trhu. Zefektivňují totiž proces čištění a mají na pleť úžasný vliv.

Pleť dnes neustále vystavujeme znečišťujícím látkám v prostředí a také složkám pečujících a kosmetických výrobků, které jsou čím dál pokročilejší. Hydratační přípravky nyní obsahují pigmenty, které rozjasňují a sjednocují tón pleti. Podkladové make-upy a růže na tváře zase vydrží celý den a skvěle kryjí. Fantastické složení těchto výrobků jim sice umožňuje poskytovat mimořádné krytí, může ale znesnadnit proces čištění.

Je třeba si pamatovat, že zdrojem přínosů není samotné zařízení ARTISTRY DERMASONIC, ale přípravky, které s ním použijete. Vysoce kvalitní výrobky ARTISTRY se s jeho pomocí promění v opravdové hrdiny krásné pleti.

dermasonic

Po očištění pleti s výrobky ARTISTRY doporučujeme použít tonikum, které představuje základní „přípravný“ krok. Dodá pleti další složky a maximalizuje přínosy následně použitých výrobků a hydratačních přípravků. Představte si to takto: chcete natřít zeď, na které se již nachází několik vrstev staré barvy. Bude snad nová vrstva hladká, rovná a pěkná? Nebo je lepší staré vrstvy oškrábat a začít s natíráním na zcela novém povrchu? Samozřejmě, že druhá možnost je správná!

A právě to pro Vaši pleť udělají tonikum a zařízení ARTISTRY DERMASONIC. Odstraňují usazené nečistoty, make-up a odumřelé pleťové buňky a zanechávají pleť svěží a připravenou na další péči. Toto prosté hloubkové čištění nezabere téměř žádný čas. Nejdříve pleť pečlivě očistěte s pomocí vybraného čisticího přípravku ARTISTRY. Poté čisticí přípravek smyjte, naneste na celou tvář vhodné tonikum a proveďte hloubkové čištění s pomocí zařízení ARTISTRY DERMASONIC. Získáte tak dokonalý základ pro další péči!

Péče o pleť zde ale samozřejmě nekončí. V dalším kroku jí podle potřeby dodáte klíčové živiny. A právě zde zařízení ARTISTRY DERMASONIC pozdvihne fantastické výrobky ARTISTRY na zcela novou úroveň. Každé sérum značky ARTISTRY obsahuje jedinečné složky, které zajišťují bezkonkurenční výsledky.

  1. Použitím ARTISTRY INTENSIVE SKINCARE™ Vyhlazujícího séra společně s „Rozjasňujícím režimem“ zjemníte a zlepšíte texturu povrchu pleti, minimalizujete póry a vyhladíte pleť.

  2. Použitím ARTISTRY INTENSIVE SKINCARE Zpevňujícího séra proti vráskám společně s „Liftingovým režimem“ okamžitě vypnete a zpevníte pleť, takže bude krásná a mladistvá.

  3. Použitím ARTISTRY HYDRA-V™ Vyživujícího pleťového koncentrovaného séra společně s „Hydratačním režimem“ hloubkově hydratujete vrstvy pleti, která pak bude plnější a lépe chráněná.

  4. ARTISTRY YOUTH XTEND™ Koncentrované sérum vrací zpátky čas. Pokud ho použijete společně s „Režimem pro odstranění vrásek“, minimalizujete známky stárnutí a dodáte pleti mladistvý vzhled.

Každé z těchto sér je samo o sobě mimořádné. Když je ale spojíte se zařízením ARTISTRY DERMASONIC, posunete jejich účinnost na další úroveň!

Tajemství je skryto v galvanickém proudu. Profesionálové z kosmetických salonů již dlouhá léta vědí, že s jeho pomocí mohou zajistit hluboký průnik výrobků do pleti. A nyní máte toto tajemství doslova ve svých rukou! Využijte nástroje, které Vám i Vašim zákazníkům pomohou k té nejmladistvější a nejzdravější pleti: mimořádná tonika a séra ARTISTRY, která nyní v kombinaci se zařízením ARTISTRY DERMASONIC poskytují ještě úžasnější výsledky.