Získejte slevu 5 % na každý nákup díky registraci v našem e-shopu.

Balíček pro aktivní lidi NUTRILITE™

NUTRILITE Balíček s cenovým zvýhodněním pro ty, kteří potřebují být stále plní energie.

Velikost: Omega-3 Complex, Vitamin C Plus 60 tablet a Vitamin B Plus

 • 2 325 Kč 175 Kč –8 %
  1 870 Kč bez DPH
 • Skladem
2 150 Kč
Kategorie: Vitamínové balíčky NUTRILITE
Účel použití: energie, pro sportovce
Kategorie produktů: Vitamíny, minerály a doplňky stravy
 

Tento exkluzivní Balíček pro aktivní lidi, ideální pro mladé profesionály a dobrodruhy, tvoří NUTRILITE Vitamin C Plus, Omega-3 Complex a Vitamin B Plus Dual-Action! Užijte si každý den více energie, elánu a vitality!

Jak Vám pomůže

 • Pomáhá udržovat energii na vysoké úrovni a snižuje únavu
 • Pokrývá širokou škálu požadovaných vitaminů a minerálních látek
 • Přispívá ke správnému fungování srdce
 • Vitamin C podporuje přirozené obranné mechanismy organismu
 • Tři vysoce kvalitní výrobky v jednom balíčku šitém na míru

Čím by Vás mohl zaujmout

NUTRILITE Balíček pro aktivní lidi je určen k tomu, aby pomáhal ambiciózním, energickým a dobrodružným lidem, aby z každého dne vytěžili maximum! Vitamin B Plus Dual-Action poskytuje vitaminy skupiny B podporující správný energetický metabolismus a pomáhající v boji s únavou, zatímco Omega-3 Complex obsahuje omega-3 mastné kyseliny EPA a DHA, které podporují správné fungování srdce. Vitamin C Plus obsahuje vitamin C, který podporuje přirozené obranné mechanismy organismu a pomáhá potlačovat každodenní únavu. Tři vysoce kvalitní doplňky stravy, jeden účinný balíček pro mladé podnikavé lidi!

Informace pro Vás

 • Jedna tableta výrobku Vitamin C Plus dodá během dne větší množství využitelného vitaminu C než 600 mg při okamžitém uvolňování; je rovněž šetrnější k žaludku.
 • Jedna tableta výrobku Vitamin B Plus zajišťuje 100 % RHP všech osmi základních vitaminů skupiny B. Zajišťuje optimální uvolňování živin každého z vitaminů skupiny B pomocí technologie dvojího působení.
 • Jedna kapsle výrobku Omega-3 Complex poskytuje 380 mg omega-3 mastných kyselin.

Klíčové vlastnosti

 • Široce pokrývá denní potřebu důležitých vitaminů, minerálních látek a stopových prvků.
 • Balíček je určen pro udržení energie na vysoké úrovni a snížení vyčerpání.
 • Poskytuje vitamin C s postupným uvolňováním z kyseliny askorbové a také z jednoho z jeho nejbohatších známých přírodních zdrojů – třešní acerola.
 • Vitamin C přispívá ke správnému fungování imunitního systému.
 • NUTRILITE™ Vitamin B Plus pomocí TECHNOLOGIE DVOJÍHO PŮSOBENÍ nabízí optimální uvolňování každého vitaminu skupiny B na podporu správného energetického metabolismu a také jako pomoc v boji s únavou.
 • Omega-3 Complex obsahuje omega-3 mastné kyseliny EPA a DHA, které podporují správné fungování srdce. Tohoto pozitivního účinku lze dosáhnout při denním příjmu 250 mg EPA a DHA.
 • Bez přídavku umělých barviv, příchutí nebo konzervačních látek.

Použití

Vitamin C Plus 60 tablet – užívejte 1 tabletu denně

Omega-3 Complex 90 kapslí – užívejte 1 kapsli denně, při jídle

Vitamin B Plus 60 tablet – užívejte 1 tabletu denně

Složení a výživová hodnota na detailu každého produktu.

Často kladené otázky

Jak si výrobky mohu objednat/získat?

Výrobky obsažené v Balíčku pro aktivní lidi (Vitamin C Plus, Omega-3 Complex a Vitamin B Plus) jsou zabaleny samostatně, nikoli dohromady.

Jaký je účel balíčku výrobků?

Balíček pro aktivní lidi obsahuje Vitamin C Plus, Omega-3 Complex a Vitamin B Plus. Výrobky dodávají vitaminy, minerální látky a další účinné látky, které pomáhají udržovat energii na vysoké úrovni a podporují imunitní systém.
Vitamin C Plus obsahuje vitamin C, který přispívá ke správnému fungování energetického metabolismu;
Vitamin B Plus obsahuje vitaminy skupiny B (B1, B2, B3, B5, B6, B7, B12), které přispívají ke správnému fungování energetického metabolismu;
Omega-3 Complex obsahuje omega-3 mastné kyseliny EPA a DHA, které podporují správné fungování srdce. Tohoto pozitivního účinku lze dosáhnout při denním příjmu 250 mg EPA a DHA.

Jaký přínos má užívání všech výrobků v balíčku?

Kombinace těchto tří výrobků poskytuje aktivní složky, které pomáhají normálnímu fungování energetického metabolismu, imunitního systému a srdce.

Kdy mohu očekávat výsledky?

Čas potřebný k tomu, abyste zaznamenali výsledky, se liší podle věku, životního stylu a zdravotního stavu jedince, který doplňky užívá.

Pro koho může být užívání výrobků v balíčku přínosné?

Pro ambiciózní, energické a dobrodružné lidi odhodlané z každého dne vytěžit maximum!

Lze výrobky v balíčku užívat spolu s dalšími doplňky stravy?

Záleží na tom, jaké další doplňky stravy užíváte, protože jednotlivé doplňky stravy se navzájem liší a jejich vzájemné působení je odlišné. Pokud si nejste jisti, poraďte se o užívání doplňků stravy se svým praktickým lékařem.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat články. Prosím přihlaste se nebo registrujte.

Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat hodnocení
Nevyplňujte toto pole:

NUTRILITE je nejprodávanější značkou vitaminů a doplňků stravy na světě.* Nutrilite nabízí kompletní řadu výrobků pro správnou výživu a optimální kondici včetně základních vitaminů a minerálních látek, bylinných doplňků stravy a výživy pro aktivní životní styl.

Značka NUTRILITE se inspirovala zakladatelem společnosti Dr. Carlem Rehnborgem a jeho zkušenostmi z Dálného východu. Již od roku 1934 v sobě propojuje vědu s přirozenými výhodami rostlin. Od samého počátku stavěla značka NUTRILITE na inovativním využívání vědy s cílem maximalizovat příznivé vlastnosti fytonutrientů, tj. živin rostlinného původu. Dnes s hrdostí oslavujeme 80 let, kdy lidem po celém světě pomáháme dobře se cítit a aktivně žít.

Poznejte zajímavosti a výhody značky - čtěte více o značce NUTRILITE

* Zdroj: Euromonitor International Limited; www.euromonitor.com/amway-claims

 
Tento web používá soubory cookie. Dalším procházením tohoto webu vyjadřujete souhlas s jejich používáním. Více informací zde.