Získejte slevu 5 % na každý nákup díky registraci v našem e-shopu.

XS™ Rhodiola Plus, doplněk stravy ve formě tablet

Je čas chopit se nových možností a přijít s vlastním dobrodružstvím XS!

Představujeme XS™ Rhodiola Plus, doplněk stravy ve formě tablet s obsahem čtyř rostlinných koncentrátů rostlinného původu a vitaminu C. Rozchodnice růžová (Rhodiola rosea) roste v arktické divočině na Sibiři, kde ji zemědělci sklízejí udržitelným způsobem dle standardů Nutrilite. Vitamin C v přípravku přispívá k normálnímu fungování energetického metabolismu a psychických funkcí. Bez ohledu na to, kam Vás životní dobrodružství zavedou, jděte dál se zcela novým přípravkem XS Rhodiola Plus.

rhodiola tablety

Jen dál s přípravkem XS™ Rhodiola Plus

  • Začíná to osvědčením „vyrobeno z rozchodnice schválené Nutrilite“, takže si můžete být jisti, že se rozchodnice pěstuje pomocí udržitelných zemědělských postupů a je v souladu s vysokými standardy značky NUTRILITE.
  • Každá vysoce účinná tableta obsahuje 30 mg vitaminu C, který přispívá k normálnímu fungování energetického metabolismu a psychických funkcí.
  • Lístky zeleného čaje se používají k přípravě výtažku, který obsahuje 75 mg přírodního kofeinu v každé porci.
  • Koncentráty přírodního původu doplňují třešeň acerola a špenát; pěstují se a sklízejí pomocí udržitelných metod bez toxických chemikálií a pesticidů na našich farmách Nutrilite: Rancho el Petacal v Mexiku a Fazenda Nutrioganica v Brazílii.
  • Výsledkem je skvělý doplněk stravy bez umělých příchutí, barviv a přidaných konzervantů. 

 

Jak by se měl přípravek XS Rhodiola Plus správně užívat?

  • Dospělí by měli užívat 1 tabletu denně a nepřekročit dávkování
  • Chcete-li tento výrobek používat jako podporu při dobrodružstvích každodenního života, můžete jej užít kdykoli, nicméně lidem, kteří jsou citliví na kofein, doporučujeme užívat jej dopoledne nebo odpoledne.
  • Pokud chcete, aby se přípravek XS Rhodiola Plus stal součástí Vašeho tréninku nebo sportovní aktivity, užijte jej 15–60 minut
    před začátkem cvičení jako dávku přírodního kofeinu.

 

Tento web používá soubory cookie. Dalším procházením tohoto webu vyjadřujete souhlas s jejich používáním. Více informací zde.