XS™ Rhodiola Plus, doplněk stravy ve formě tablet

Je čas chopit se nových možností a přijít s vlastním dobrodružstvím XS!

Představujeme XS™ Rhodiola Plus, doplněk stravy ve formě tablet s obsahem čtyř rostlinných koncentrátů rostlinného původu a vitaminu C. Rozchodnice růžová (Rhodiola rosea) roste v arktické divočině na Sibiři, kde ji zemědělci sklízejí udržitelným způsobem dle standardů Nutrilite. Vitamin C v přípravku přispívá k normálnímu fungování energetického metabolismu a psychických funkcí. Bez ohledu na to, kam Vás životní dobrodružství zavedou, jděte dál se zcela novým přípravkem XS Rhodiola Plus.

rhodiola tablety

Jen dál s přípravkem XS™ Rhodiola Plus

  • Začíná to osvědčením „vyrobeno z rozchodnice schválené Nutrilite“, takže si můžete být jisti, že se rozchodnice pěstuje pomocí udržitelných zemědělských postupů a je v souladu s vysokými standardy značky NUTRILITE.
  • Každá vysoce účinná tableta obsahuje 30 mg vitaminu C, který přispívá k normálnímu fungování energetického metabolismu a psychických funkcí.
  • Lístky zeleného čaje se používají k přípravě výtažku, který obsahuje 75 mg přírodního kofeinu v každé porci.
  • Koncentráty přírodního původu doplňují třešeň acerola a špenát; pěstují se a sklízejí pomocí udržitelných metod bez toxických chemikálií a pesticidů na našich farmách Nutrilite: Rancho el Petacal v Mexiku a Fazenda Nutrioganica v Brazílii.
  • Výsledkem je skvělý doplněk stravy bez umělých příchutí, barviv a přidaných konzervantů. 

 

Jak by se měl přípravek XS Rhodiola Plus správně užívat?

  • Dospělí by měli užívat 1 tabletu denně a nepřekročit dávkování
  • Chcete-li tento výrobek používat jako podporu při dobrodružstvích každodenního života, můžete jej užít kdykoli, nicméně lidem, kteří jsou citliví na kofein, doporučujeme užívat jej dopoledne nebo odpoledne.
  • Pokud chcete, aby se přípravek XS Rhodiola Plus stal součástí Vašeho tréninku nebo sportovní aktivity, užijte jej 15–60 minut
    před začátkem cvičení jako dávku přírodního kofeinu.