Přirozeně dokonalá s Hydra-V

Dodejte své pleti zklidňující hydrataci a lehounkou ochranu

Na jaře je trendy „nahé“ líčení. Aby ale vypadalo svěže a bezchybně, musíte mít správné znalosti a výrobky. Základem krásného líčení je podkladový make-up, který tvář promění v čisté plátno a sjednotí tón pleti, takže i zbytek líčení bude vypadat dokonale. Zároveň ale musí být nenápadný a dodávat pleti jemný, přirozený jas, který vydrží po celý den.

Při líčení je důležité pleť rozmazlovat kvalitními výrobky. Jakmile naleznete vhodný podkladový make-up, budete ho moci používat napořád!

ARTISTRY HYDRA-V™ Lehký podkladový makeup SPF 15 je nový přírůstek do našeho kosmetického portfolia, který v sobě spojuje to nejlepší z kosmetiky ARTISTRY™ a pečujících výrobků ARTISTRY HYDRA-V. Výsledkem je podkladový make-up, který dodává jak hydrataci, tak lehké krytí. Navíc pleť chrání před znečišťujícími látkami a díky faktoru SPF 15 i před poškozením UVB paprsky.

Lehké krytí

Svůj název tento podkladový make-up získal díky lehkému krytí, hydrataci a schopnosti přirozeně skrývat nedokonalosti. Má velice řídkou konzistenci, která hydratuje, neucpává póry a umožňuje pleti volně dýchat. V tekutině jsou rozptýlené průsvitné rozjasňující pigmenty, díky kterým vypadá pleť svěží a rozjasněná. Náš lehounký výrobek je dermatologicky testovaný a vhodný pro všechny typy pleti.

Prvotřídní složky

I tato novinka obsahuje Vaše oblíbené složky řady ARTISTRY HYDRA-V, které dodávají a udržují hydrataci: osvěžující vodu z norských fjordů a posilující plody havajské palmy acai. Plody palmy acai jsou dobře známé pro vysoký obsah vitaminů, minerálních látek a antioxidantů. A právě tyto složky pomáhají zmírňovat zarudnutí pleti a hydratují ji. ARTISTRY HYDRA-V Lehký podkladový makeup SPF 15 Vám tak zajistí dokonalý vzhled.

Podkladový make-up můžete zakoupit v řadě různých odstínů a je vhodný pro všechny typy a podtóny pleti. Ať už se tedy chystáte na narozeninovou oslavu, pracovní schůzku nebo chcete jen strávit pohodový večer s přáteli, podpořte své sebevědomí dokonalou pletí.

 

HydraV_Found_Soc_HR_4