Pleťové masky - Často kladené otázky

9 otázek a odpovědí

1. Co to znamená multimasking?

Složení Artistry Signature Select™ Masek bylo navrženo záměrně tak, abyste mohli používat více než jednu masku na různé zóny obličeje v tentýž okamžik – to znamená používat více masek najednou! Každá zóna má specifické problémy, takže používání více masek Vám umožňuje řešit vícero potřeb v péči o pleť zároveň. Na každou zónu svého obličeje používejte jen jednu masku.

2. Musím používat více masek najednou?

Samozřejmě že ne! Některé zákaznice mohou dávat přednost použití jen jedné masky a Artistry Signature Select Masky jsou všechny skvělé samy o sobě. Jiné mohou preferovat každý den jinou masku. Přesto si ale myslíme, že většina žen si ráda užije zábavu – a viditelné zlepšení stavu své pleti – při experimentování s více maskami!

3. Musím se před použitím Artistry Signature Select™ Masek odlíčit?

Ano. Před nanesením masek použijte svůj běžný čisticí přípravek, popřípadě odličovač.

4. Jsou Artistry Signature Select™ Masky kompatibilní s jinými přípravky péče o pleť ARTISTRY™?

Ano, masky jsou esteticky kompatibilní a byly navrženy tak, aby se staly součástí Vašeho stávajícího režimu ARTISTRY™. Používejte je po použití běžného čisticího přípravku. Při přidávání dalšího výrobku do pravidelné péče o pleť je vždy dobré nové výrobky přidávat po jednom a před přidáním dalšího nového výrobku počkat alespoň jeden týden. Zákaznice by měly svou každodenní péči o pleť, jakož i používání většího počtu masek, personalizovat podle toho, jak vnímají citlivost své pleti.

5. Oplachují se Artistry Signature Select™ Masky? Proč bych měla používat masku, která se oplachuje?

Ano, naše masky se oplachují. Na rozdíl od slupovacích masek, které pokryjí celý obličej nebo je lze využít pouze na jednom místě, jsou naše masky natolik univerzální, že je lze využít pro tzv. multimasking.

6. Mohou Artistry Signature Select™ Masky používat i muži?

Ano! Masky jsou vhodné pro ženy i muže.

7. Obsahují Artistry Signature Select™ Masky plastové mikroperličky?

Ne. Naše masky obsahují ekologickou alternativu mikroperliček. Vyhlazující maska provádí exfoliaci Vaší pleti pomocí přírodního třtinového cukru.

Rozjasňující maska a Čisticí maska obsahují jojobové perličky, které jsou vyrobeny z biologicky rozložitelného přírodního vosku, nikoli z plastů.

8. Které Artistry Signature Select™ Masky jsou nejlepší pro suchou pleť?

Všechny masky jsou vhodné pro všechny typy pleti, ale Hydratační maska je určena konkrétně k hydrataci suché pleti.

9. Které Artistry Signature Select™ Masky jsou nejlepší pro mastnou pleť?

Každá maska se hodí pro všechny typy pleti, ale Čisticí maska byla navržena konkrétně pro odstranění přebytečné mastnoty a redukci lesku.

 

Máte další otázky k pleťovým maskám? Neváhejte a napište nám. Rádi Vám na vše odpovíme.

Máte nějaké otázky? Zodpovíme je. Prosíme o pečlivé vyplnění kontaktních údajů.

Nevyplňujte toto pole: