Pleťové masky Artistry Signature Select

Vydejte se na Vaši cestu za krásou v znamení personalizovaných Artistry Signature Select Masek. Hýčkejte si svojí pleť pomocí nové řady pleťových masek Artistry Signature Select. Svěží barvy dokonce vybízí k nanesení, vyfocení Vašeho "díla" a sdílení s kamarádkami. Hravé a zábavné masky oceníte při péči o pleť. A na co se to vůbec můžete těšit?

Hydratační pleťová maska Artistry Signature Select zklidňuje pleť a zvyšuje přirozenou úroveň hydratace a zmírňuje nežádoucí vlivy okolního prostředí. Pomáhá dosáhnout zdravě vyhlížející, vláčné pleti. Poskytuje hydrataci a podporuje zadržování vlhkosti. Obsahuje zelený čaj bohatý na antioxidanty ze zdrojů Nutrilite. Zmírňuje poškození způsobené sluncem, větrem a znečištěním.

 

hydratační maska

 

Dosáhněte vyhlazené dokonalosti díky Artistry Signature Select Vyhlazující maska. Cukrový peeling, který Vám pomůže dosáhnout dětsky jemné, hladké a dokonale vyhlazené pleti. Cukrová textura vyhlazuje drsnou pleť a výtažek z černého rybízu ze zdrojů Nutrilite pleť zklidňuje a vyživuje. Vůně černého rybízu hýčká Vaše smysly. 

 

vyhlazující maska

 

Vyčistěte a osvěžte svou pleť pomocí pleťové masky Artistry Signature Select Čistící maska. Hutná jílová maska se vsákne a odstraňuje přebytečný maz a nečistoty. Díky amazonskému bílému jílu čistící pleťová maska vytahuje z pórů nečistoty a přebytečný maz a zanechává matný tón pleti. Výtažek z citrusů se zdrojů Nutrilite udržuje v pleti pocit svěžesti a čistoty a osvěžuje smysly. Hutná krémová textura účinkuje hlouběji než běžné masky a řeší konkrétní problémy pleti.

 

čistící maska

 

Zpevněte svou pleť, hýčkejte své smysly volbou masky Artistry Signature Select Zpevňující maska. Tato hřejivá maska zvýrazní kontury pleti, zpevní ji a celkově vypne. Pomáhá dosáhnout na pohled pevnější pleti a svěžího vzhledu. Granátové jablko ze zdrojů Nutrilite sytí pleť antioxidanty. Hřejivý účinek a vůně granátového jablka jsou skutečným smyslovým zážitkem. 

 

zpevňující maska

 

Rozjasněte pleť zevnitř. Artistry Signature Select Rozjasňující maska je nadýchaná pěnová maska, která pomáhá vyrovnat nerovnoměrný tón pleti a odhalit rozjasněnou pleť. Pleťová maska pomáhá rozjasnit pleť zevnitř. Obsahuje výtěžek z bílých chia semínek ze zdrojů Nutrilite a přispívá k zajištění rovnoměrného tónu pleti.

 

rozjasňující maska

 

Těšit se na ně můžete už od 21. 10. 2019 >>ZDE<< na našem eshopu.