Jak mít krásné a zdravé vlasy

Trápí Vás zimní potíže s vlasy? Řekneme si jak je vyřešit a jak na hebké lokny. Zbavte se provždy suchých vlasů a krepatých konečků. 

Zima může pro vlasy znamenat opravdu náročné období. Neustálé přechody mezi vytápěnými interiéry a suchým vzduchem venku může i zdravé prameny proměnit ve slámu. A nasadíte-li si pohodlnou čepici, možná ji ani nebudete chtít sundat, abyste se nemuseli potýkat se zplihlými vlasy a statickou elektřinou!

Zimní bitva s vlasovými potížemi ale nemusí skončit porážkou, pokud Vám pomůže pár kvalitních výrobků (díky, SATINIQUETM!). Níže naleznete nejčastější zimní problémy s vlasy a rychlá nápravná řešení jak mít krásné a zdravé vlasy.

Zacuchané a unavené vlasy

Přivítejte zpět hebké a hedvábné kadeře! Investujte do kvalitních pečujících výrobků a používejte SATINIQUE Vyhlazující šampon s hydratačním účinkem a Vyhlazující kondicionér s hydratačním účinkem. Tým výzkumu a vývoje společnosti Amway je vytvořil především pro suché a nepoddajné vlasy. Pozitivně nabitý patentovaný komplex EnerjuveTM obsahuje posilující lipidy a kreatin, které opravují negativní prvky zacuchaných a poškozených vlasů. Směs rostlinných složek a živin, jako je olej ze semen tungovníku a vitamin B5, podporují uhlazenost a lesk skutečně krásných vlasů. 

šampón a kondicionér satinique

Neposlušné vlasy a zničené konečky

Zkroťte poletující vlasy a chraňte jemné konečky s pomocí SATINIQUE Olejového séra na vlasy, které můžete použít jak na suché, tak na osuškou vysušené vlasy. Konečky, které v zimě vykukující z čepice, jsou vystaveny přírodním živlům a toto bezoplachové sérum pro ně představuje další vrstvu ochrany. Tento ošetřující přípravek proniká do každého pramene a chrání jej před poškozením při stylingu, např. při fénování a kulmování. Mastné a na hydrataci bohaté složky, jako je arganový a avokádový olej a olej ze semen tungovníku, Vašim vlasům v zimě poskytnou dostatečnou výživu. Mějte krásné dlouhé vlasy.

olejové sérum

Suché vlasy

Pokud Vaše vlasy stále zlobí lámání, dopřejte jim jemnou a láskyplnou péči pomocí Revitalizační masky. Tuto masku nanášejte na lámavé konečky a nechte působit 3 až 5 minut. Maska proniká hluboko do vlasu, a tak jej posiluje a chrání, zároveň napomáhá proti třepení, maska je velmi jemná, proto se může používat denně. Připomínáme, že jediný způsob, jak se trvale zbavit všech roztřepených konečků, je je ostříhat. Pokud se Vám boj s roztřepeným konečky nedaří, zvažte návštěvu kadeřníka.

Krásné vlasy zevnitř díky biotinu

Pečujte o své vlasy zevnitř i zvenčí a podpořte je doplňkem stravy s biotinem. Biotin na vlasy je úžasná živina, známá také jako vitamin B7, posiluje vlasy od kořínků a vlasové pokožky a dodává jim neodolatelný lesk. NUTRILITETM Biotin C Plus obsahuje nejen biotin, který podporuje zdraví vlasů, ale také vitamin C, který zlepšuje tvorbu kolagenu, čímž prospívá pleti, vlasům a nehtům.

biotin plus