Artistry Youth Xtend

Artistry Youth Xtend

Artistry Youth Xtend Systém

ARTISTRY YOUTH XTEND Power Systém

Již po týdenním používání Power Systému, který obsahuje sérum, denní péči, noční péči a péči o okolí očí, si povšimnete prvních známek mladistvěji vyhlížející pleti.

"81 % testovaných žen souhlasilo s tvrzením, že ARTISTRY YOUTH XTEND Power Systém přinesl již po jediném týdnu používání mladistvější vzhled pleti."

Technologie

ZÍSKEJTE ZPĚT MLADISTVÝ VZHLED PLETI díky schopnosti tegnologie LifeSirt produkovat bílkoviny

LifeSirt, výtažek z myrty, což je původně středomořský keř, prokazatelně zvyšuje přirozenou produkci bílkovin o celých 280 % (na základě in vitro výzkumu genové exprese).

LifeSirt - výtažek z myrty

 

ZASTAVTE ZNÁMKY STÁRNUTÍ díky technoligii peptidu Micro-X6, která podporuje aktivitu kolagenu.

Micro-X6 peptid, který je exkluzivní pro značku ARTISTRY, obsahuje šest aminokyselin, které prokazatelně stimulují produkci kolagenu v pleti. Zvýšená produkce kolagenu přispívá k menší viditelnosti jemných linek a vrásek.

Zvýšená produkce kolagenu

 

PEČUJTE O SVOJI PLEŤ A CHRAŇTE JI díky hydratujícímu výtěžku z plodů afrického stromu baobabu, který je bohatý na antioxidanty.

Plody afrického baobabu, který bývá v Africe nazýván „stromem života“, jsou bohaté na antioxidanty a hydratující složky. Výtažek z plodů afrického baobabu vyživuje, hydratuje a zklidňuje, čímž přispívá k zachování a ochraně Vašeho mladistvého vhledu. 

Plody afrického baobabu strom života

 

1538778

Vůně

Klasická vůně přípravků péče o pleť v moderním pojetí

Tato lehká a čistá exkluzivní vůně kombinuje hebké magnólie, jemné růže a ojíněný jasmín se zeleným čajem a stálicemi jako jsou citrusy a cedrové dřevo. Osobitá a suverénní, přírodní a přesto moderní – vůně ARTISTRY YOUTH XTEND je dokonalým ztělesněním hodnot žen, které používají kosmetiku ARTISTRY.

 

Máte nějaké otázky? Zodpovíme je. Prosíme o pečlivé vyplnění kontaktních údajů.

Nevyplňujte toto pole: