Zářivý výrazný Bangkok

Dle nových pravidel společnosti Amway:

>>> Vaše oblíbené výrobky nakupujte zde. Můžete také psát na info@edmarq.cz případně mě kontaktovat prostřednictvím SMS nebo telefonicky na číslo 777 223 231.

 

Naše nejnovější kolekce Artistry Studio Bangkok inspirovaná třpytivým zlatem, zářivými barvami a nekonečnou energií thajského hlavního města do Vašeho vlastního líčení přináší zářivou a výraznou krásou Bangkoku.

#ShowMore#

Počínaje květinovými trhy a konče nocemi naplněnými zábavou je Bangkok plný inspirace pro Vaše líčení. Dejte se do pohybu a rozjasněte se paletkou On-th-Go Golden Realm.

Vyvolejte kouzlo a mystiku Bangkoku díky očím, které okouzlí. Okouzlete třpytem bangkokských nočních neonů pomocí třpytivých krémových očních stínů. Anebo zvýrazněte své oči exotickou okázalostí díky kajalové tužce na oči. Buďte uchvacující jako bohyně líčením rtů matnou tužkou na rty 2v1. Také nechte svoji řasenu pracovat přesčas a použijte bázy pod řasenku pro zvětšení objemu řas 3v1.

Zařte jako hvězda, kterou jste, a to po celou noc! Dovolte svému tělu zazářit jako bangkokská noc díky třpytivému gelu na tělo a obličej.

 

Záznamy nebyly nalezeny...