AMWAY HOME™

1535046

Výrobky péče o prádlo, o plochy v domácnosti a o nádobí řady AMWAY HOME jsou vysoce účinné a obsahují systém BIOQUEST FORMULA™. Tento jedinečný systém obsahuje přírodní složky, které zajistí nejen skvělé čisticí schopnosti, ale jsou také šetrné k životnímu prostředí.

 

1535047

Zelená síla pro bezpečnější čistotu

Výrobky AMWAY HOME zúročují naše mnohaleté vědecké zkušenosti z vývoje nové značky vysoce účinných čisticích prostředků, které Vám pomáhají udržet Vaši domácnost čistší a současně jsou šetrné k životnímu prostředí.

Díky tradiční výkonnosti a účinnosti si naše výrobky poradí i s nejnáročnějšími výzvami domácího úklidu. Co se týče neměnné a spolehlivé účinnosti, nemůže nám žádná jiná společnost konkurovat. 

 

BIOQUEST FORMULATM

Faktorem, který odlišuje výrobky AMWAY HOME od ostatních, je systém BIOQUEST FORMULA. Jde o klíčovou odlišující informaci. Mimořádných čisticích účinků bez negativního vlivu na životní prostředí jsme u výrobků se systémem BIOQUEST FORMULA docílili použitím vysoce aktivních přírodních složek. Mají skvělé čisticí vlastnosti, jsou koncentrované, biologicky odbouratelné a dermatologicky testované.*

BIOLOGICKY ODBOURATELNÉ – Jakýkoli výrobek, o kterém se tvrdí, že je biologicky odbouratelný, musí být přirozeně rozložitelný, nezpůsobuje tedy znečištění životního prostředí. Složení výrobků AMWAY HOME™ je zcela biologicky odbouratelné.

KONCENTROVANÉ SLOŽENÍ výrobků AMWAY HOME je zárukou účinnosti a obsahuje vysoké procento aktivních složek namísto plnidel či vody; myslíme si totiž, že svým zákazníkům máme za jejich peníze dávat vždy něco navíc.

DERMATOLOGICKY TESTOVANÉ* - Všechny výrobky AMWAY HOME jsou testovány dermatology, abychom měli jistotu, že jsou bezpečné a šetrné k pokožce a že nezpůsobí vznik alergií nebo jiných podráždění. U výrobku SA8™ Baby Prací prášek jsme zašli ještě dál a nechali jsme složení testovat dokonce i pediatry, abychom měli jistotu, že je šetrné k citlivé mladé pokožce.

*u příslušných výrobků

1535048

 

1535049

  

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Akreditace

Po více než 50 let Vám dodáváme výrobky, které jsou zároveň ohleduplné k životnímu prostředí. Naše nová řada výrobků je bezpečná a ekologická, pokud se výrobky používají podle návodu; přitom zůstává vysoce účinná, což dokazují nezávislé certifikáty.

Charta pro udržitelný úklid AISE - AISE je zkratka pro International Association for Soaps, Detergents and Maintenance Products; tato organizace je oficiálním evropským představitelem tohoto odvětví. Certifikát AISE potvrzuje, že naše výrobky splňují jejich ekologické, společenské a ekonomické standardy. Toto vyjádření oficiálního zástupce odvětví výrobků určených k péči o domácnost v Evropě je fantastickým uznáním našeho neutuchajícího úsilí o vývoj vysoce účinných čisticích prostředků, které mají pozitivní dopad na celou planetu.

Program Safer Choice - jsme rovněž partnerem americké Agentury pro ochranu životního prostředí (EPA) v rámci programu Safer Choice. To znamená, že na výrobcích, které nejsou škodlivé ze zdravotního ani ekologického hlediska, můžeme uvádět logo Safer Choice.

Zařazení našich výrobků do programu Safer Choice agentury EPA nesmí být chápáno jako doporučení. Označení Safer Choice signalizuje, že složení výrobku, jak o něm společnost Amway informovala EPA, obsahuje látky příznivější pro lidské zdraví a životní prostředí než běžné výrobky stejného typu. Co se týče složení, surovin a vlastností výrobku, spoléhají orgány Safer Choice výhradně na společnost Amway, její bezúhonnost a dobrou víru. Safer Choice neprovádí nezávislou kontrolu látek ve složení výrobku formou chemické analýzy, ani neposuzuje žádné z ostatních tvrzení společnosti Amway. Hodnocení Safer Choice se provádí výhradně z hlediska vlivu výrobku na lidské zdraví a životní prostředí, jak je uvedeno ve standardu Safer Choice, a na základě aktuálně dostupných informací a vědeckých znalostí.

 

AMWAY HOME Péče o prádlo - Účinné na skvrny, šetrné k pokožce a k životnímu prostředí. Výrobky péče o prádlo AMWAY HOME™ SA8™ nabízejí účinné prací prášky, změkčovače tkanin, předpírací spreje a výrobky pro odstranění skvrn, ať už pro ruční praní nebo praní v pračce.

AMWAY HOME Péče o plochy v domácnosti - S aktivními přírodními složkami získanými z přírodních zdrojů. Čisticí přípravky pro domácnost AMWAY HOME L.O.C.™ obsahují přírodní složky pro víceúčelový úklid a specifické čisticí potřeby v domácnosti.

AMWAY HOME Péče o nádobí - Koncentrované přípravky na mytí nádobí, které proniknou mastnotou. DISH DROPS™ přípravky na mytí nádobí snadno odstraní připečenou nečistotu a zanechají sklenice, pánve, porcelánové nádobí a příbory zářivě čisté.

Speciální výrobky - Některé činnosti při úklidu vyžadují speciální řešení, proto jsme vyvinuli řadu doplňkových výrobků, které se svou účinností vyrovnají ostatním výrobkům řady AMWAY HOME. Tyto výrobky si poradí s odolnou mastnotou a špínou na sporáku, na nářadí a venkovním nábytku, skvěle vyčistí sklo, obnoví koberce a čalounění, vyleští a ochrání dřevěný nábytek a další zařízení.