BIOQUEST FORMULA™

Faktorem, který odlišuje výrobky AMWAY HOME od ostatních, je systém BIOQUEST FORMULA. Jde o klíčovou odlišující informaci. Mimořádných čisticích účinků bez negativního vlivu na životní prostředí jsme u výrobků se systémem BIOQUEST FORMULA docílili použitím vysoce aktivních přírodních složek. Mají skvělé čisticí vlastnosti, jsou koncentrované, biologicky odbouratelné a dermatologicky testované.*

BIOLOGICKY ODBOURATELNÉ – Jakýkoli výrobek, o kterém se tvrdí, že je biologicky odbouratelný, musí být přirozeně rozložitelný, nezpůsobuje tedy znečištění životního prostředí. Složení výrobků AMWAY HOME™ je zcela biologicky odbouratelné.

KONCENTROVANÉ SLOŽENÍ výrobků AMWAY HOME je zárukou účinnosti a obsahuje vysoké procento aktivních složek namísto plnidel či vody; myslíme si totiž, že svým zákazníkům máme za jejich peníze dávat vždy něco navíc.

DERMATOLOGICKY TESTOVANÉ* - Všechny výrobky AMWAY HOME jsou testovány dermatology, abychom měli jistotu, že jsou bezpečné a šetrné k pokožce a že nezpůsobí vznik alergií nebo jiných podráždění. U výrobku SA8™ Baby Prací prášek jsme zašli ještě dál a nechali jsme složení testovat dokonce i pediatry, abychom měli jistotu, že je šetrné k citlivé mladé pokožce.

*u příslušných výrobků

 1535048