Výrobky péče o prádlo SA8™

1538270

Výrobky péče o prádlo SA8™ účinně působí na skvrny, ale zároveň jsou šetrné i k těm nejjemnějším látkám. Jsou koncentrované, a proto velmi dlouho vydrží – obsahují přírodní složky šetrné k pokožce, které při praní nezanechávají žádné částice způsobující podráždění.

Výrobky péče o prádlo AMWAY HOME™ SA8™ nabízejí účinné prací prášky, změkčovače tkanin, předpírací spreje a výrobky pro odstranění skvrn, ať už pro ruční praní nebo praní v pračce.

Úspora energie, úspora peněz...

  • Perte prádlo na 30ºC – ušetříte až 40 % energie při každém praní!
  • Vždy perte plnou náplň pračky, protože poloviční dávka mnohdy vyžaduje více než polovinu energie potřebné k vyprání plné pračky.
  • Snažte se prádlo sušit venku. Pokud musíte použít sušičku, ujistěte se, že je to energeticky úsporný model.

 

1538267

1538268

1538269

 

Prací prášek SA8™ Baby

Testovaný pediatry, alergology a dermatology, aby byl šetrný k mladé, citlivé pokožce. Náš SA8 Univerzální bělicí prostředek s obsahem bělidla na bázi aktivního kyslíku posiluje účinky pracího prášku a odstraňuje skvrny, rozjasňuje bílé prádlo a bezpečně čistí barevné prádlo.

 
Šetrně změkčuje a uvolňuje vlákna látky a usnadňuje tak žehlení. K dispozici ve dvou příjemných vůních – Zahradní květy a Alpská květena.
Tekutý koncentrovaný prací prostředek SA8TM
 
Výjimečně účinný – dokonce i při tak nízkých teplotách, jako je 15ºC! Byl vyvinut pro praní ve studené vodě, aby ochránil bělost bílého prádla a uchoval zářivost barev barevného prádla. Nyní také zcela biologicky odbouratelný!