Vitamíny pro ženy

Užívejte si slunce a pečujte o svou kondici

Většina žen se nemůže dočkat, až se oblékne do plavek, začne si vychutnávat sluneční paprsky a svou pleť přirozeně rozzáří. Vitamin D, rovněž známý jako „sluneční vitamin“, je důležitý pro regulaci vstřebávání vápníku, který hraje významnou roli ve zdraví našich kostí a zubů. Působení slunce vitamin D v našem těle sice nevytváří, ale proměňuje jej v pleti na aktivní formu, kterou tělo může využívat.

vitamin d

Rovnováha je klíčem ke kráse

Nic se nesmí přehánět! Příliš mnoho času stráveného na slunci má rovněž negativní vedlejší účinky, protože ultrafialové záření může být škodlivé. Při vystavení slunci ztrácí pleť postupně vlhkost a esenciální oleje, je suchá, mohou se na ní tvořit šupinky a předčasně i vrásky. UV záření je nejintenzivnější v době, kdy je slunce na obloze nejvýše, tj. mezi 10-16 hodinou. Chcete-li se tedy vyhnout jakýmkoli vedlejším účinkům, nepobývejte v této době na slunci.

Jedním ze způsobů, jak se těmto negativním účinkům bránit, je jíst vyváženou stravu a pít každý den dostatek tekutin. Kromě toho můžete do svého každodenního jídelníčku přidat speciální doplňky, které společnost Amway vyvinula speciálně pro ženy a které budou mít blahodárný vliv i na kondici mužů.

Doplňky stravy a vitamíny pro ženy, které jsou klíčové

biotin plus

NUTRILITE Biotin C Plus obsahuje biotin a vitamin C.

železo a kyselina listova - iron folic

 

NUTRILITE Iron Folic Plus tělu poskytuje železo ze dvou zdrojů a kyselinu listovou.

 

Spojte svou energii a zářivou pleť s hezkou postavou! S pomocí výrobků bodykeyTM, mezi které patří tyčinky, koktejly a polévky, si budete moci vychutnat léto, být krásná a cítit se fantasticky.