Vitamíny B proti únavě

Technologie dvojího účinku pro optimální uvolňování živin

Život je plný povinností, ať už rodinných, domácích nebo pracovních, takže je obtížné najít si čas na cvičení a společenská setkání. V dnešním světě prostě nemůžeme únavě dovolit, aby nás oslabovala. Volte proto ten správný doplněk stravy proti únavě.

Jaké má výhody postupné uvolňování

Některé živiny mohou v našich každodenních jídlech chybět, i pokud konzumujeme vyváženou stravu. Z tohoto důvodu jsme na trh uvedli nový NUTRILITE™ Vitamin B Plus s technologií dvojího účinku, takže budete ve skvělé formě od rána až do večera. Každá tableta obsahuje přírodní spirulinu bohatou na živiny a všech osm esenciálních vitaminů B. V porovnání s klasickým okamžitým uvolňováním Vám jedna tableta tohoto doplňku stravy pomůže vstřebat více živin a snížit plýtvání. Obsahuje následující esenciální vitaminy B:

  • B1 (thiamin)

  • B2 (riboflavin)

  • B3 (niacin)

  • B5 (kyselina pantothenová)

  • B6 (pyridoxin)

  • B7 (biotin)

  • B9 (kyselina listová)

  • B12 (kobalamin)

Tablety s optimálním uvolňováním jednotlivých vitaminů B využívají technologii dvojího účinku, čímž podporují správný energetický metabolismus a brání únavě. Okamžité uvolnění (tmavě zelená vrstva tablety) a postupné uvolňování po dobu osmi hodin (světle zelená vrstva tablety) zajistí, že se každý vitamin B do těla dostane v ten nejvhodnější čas.

postupné uvolňování vitamínu B komplex

Spirulina a zdravá výživa

Spirulina je modrozelená řasa plná fytonutrientů, kterou pěstujeme na vodní farmě s certifikací NUTRICERT™. Přírodní spirulina přidávaná do doplňků stravy má špičkovou kvalitu a získává se z ideálního prostředí ve speciálně navrženém systému rybníků.

Dávkování: K pokrytí výživových potřeb stačí užívat jednu tabletu denně, protože každá obsahuje 100 % referenční výživové hodnoty všech esenciálních vitaminů B! Těhotné a kojící ženy a lidé se zdravotními potížemi by se před užitím jakýchkoli doplňků stravy měli poradit se svým lékařem.

vitamin b komplex