iCook™

1529227

Řada nádobí iCook byla chytře vyvinuta, krásně vyrobena a důkladně promyšlena, aby při každé příležitosti bylo výsledkem dokonalé a zdravé jídlo. Nerezové nádobí iCook nabízí více než jen prvotřídní kolekci kvalitního nádobí. Jedná se o pečlivě propracovaný systém, kdy lze každý hrnec, pánev, poklici a vložku použít s ostatními díly, abyste mohli používat méně tuku a vařit neodolatelná jídla, která si udrží živiny.

1529228

Praktičnost stohovatelného vaření

Stohovatelné vaření je skvělá a praktická vlastnost iCook Nerezového nádobí. Můžete připravit více jídel najednou, když menší hrnec postavíte na větší. Sada nádobí je speciálně navržena tak, aby zajistila rovnoměrné rozvádění tepla nutného pro stohovatelné vaření. Stohovatelné vaření šetří místo, energii a peníze. Měli byste synchronizovat dobu vaření tak, abyste mohli všechna jídla servírovat najednou.

VITALOKTM - uchovává chuť a dobré vlastnosti potravin

Veškeré nerezové hrnce iCook používají metodu vaření VITALOK™. Způsob vaření VITALOK Vám zaručí výživná, zdravější jídla, protože se uvaří v páře ve vlastním přírodním tuku a šťávě. Vyvážená poklice každého kusu iCook Nerezového nádobí přesně padne, takže se vytvoří těsné spojení mezi víkem a pánví. Poté, co začnete vařit, přirozená vlhkost v potravinách vytvoří páru. Ta se poté srazí ve vodu a vytvoří bariéru – a tato bariéra udrží těsné spojení během vaření.

1529229
1529230

DURAMIC™ Pánve s nepřilnavým povrchem
iCook Pánve s nepřilnavým povrchem jsou vysoce trvanlivé a zaručují skvělé výsledky při přípravě každého jídla. Značka iCook nabízí špičkový výrobek s nepřilnavým povrchem DURAMIC – nejmodernějším nepřilnavým povrchem, který využívá nejpokročilejší dostupné technologie. Díky dvojí vrstvě DURAMIC je každá pánev vysoce odolná proti poškrábání. Pokličky jsou vyrobeny z tvrzeného skla, takže k nim ani k pánvi potraviny nepřilnou – a zároveň můžete sledovat, co vaříte, aniž byste snížili vnitřní teplotu odklopením pokličky.

OPTITEMP™
Nepřilnavé nádobí nabízí OPTITEMP, pevné dno pro lepší rozvádění tepla, a nepřilnavou vrstvu DURAMIC pro lepší trvanlivost a skvělé nepřilnavé vlastnosti při vaření potravin. Díky této technologii můžete během vaření přidávat méně tuku. Tato povrchová úprava je také velice odolná a snadno se čistí.

iCook Nože
iCook kuchyňské nože mají ergonomický design a vyvážené těžiště pro maximální pohyblivost a komfort. Nože se snadno drží, takže během krájení můžete kontrolovat každý svůj pohyb.

Ostří nožů iCook jsou z vysoce kalené oceli, zatímco většina ostatních nožů je z lisované oceli. Díky kalenému provedení je nůž těžší, má masivnější ostří a bytelnou bradku pro zvýšenou pevnost a trvanlivost. Váhu nože kompenzuje při používání jeho ergonomický design.

1529231
1529232

iCook Wok
7vrstvý nerezový iCook Wok umožňuje zdravé vaření při nízké vlhkosti metodou VITALOK™, při kterém se uchovává chuť, živiny, barva a struktura potravin. Wok je vyroben ze sedmi vrstev oceli, které zajišťují rychlejší vaření, čímž šetří energii. Inovativní design poskytuje stabilitu na plotně a umožňuje snadnější obracení jídla.

 

Sady hrnců a pánve s nepřilnavým povrchem lze použít na většině běžných plotýnek a ploten, včetně plynových nebo elektrických, sklokeramické desky a indukční desky.

Zobrazit nabídku na eshopu.

Zaujala Vás sada hrnců, kuchyňské nože, woky, pánev s nepřilnavým povrchem anebo další nerezové nádobí na vaření od značky iCook? Vyžádejte si celou nabídku nádobí na vaření i s ceníkem přes formulář níže.

 

Máte nějaké otázky? Zodpovíme je. Prosíme o pečlivé vyplnění kontaktních údajů.

Nevyplňujte toto pole: