Artistry STUDIO™ Paris - limitovaná edice

paris

ARTISTRY STUDIO™ Paris Fixační sprej na make-up

Vaše tajná zbraň pro celodenní udržení perfektního stavu Vašeho make-upu, zdravého vzhledu a hydratace pleti. Ultrajemná mlha je parfemovaná vůní alpské růže, která Vám také zajistí osvěžení.

11

ARTISTRY STUDIO™ Paris Koupelová bomba

Vložte jednu koupelovou bombu do vany a připravte se na to, jak odplujete až do Paříže. Ponořte se do luxusní lázně plné ošetřujících složek laskajících pokožku a teplé vůně zklidňující mysl.

12

ARTISTRY STUDIO™ Paris Tělový gel se třpytkami

Dodejte si lesk, kdykoli se Vám zachce! Stimulujte a hydratujte svou pokožku tímto hydratačním tělovým gelem pro každodenní použití. Připravte se na to, že na svém úniku do pařížských ulic ve svitu světel Eiffelovy věže nezůstanete nepovšimnuta!

13

 

ARTISTRY STUDIO™ Paris Víceúčelový suchý olej ve spreji

Zakuste dotek luxusu! Rozprašte jej na čistou pokožku a jemně vmasírujte pro dosažení příjemného pocitu bez zbytečné mastnoty. Složení zajišťuje, že vše, co vidíte a vnímáte, je oživená, jemná pokožka a jedinečná vůně edice ARTISTRY STUDIO™ Paris.

 

14

ARTISTRY STUDIO™ Paris Víceúčelové tělové mýdlo

Použijte jej k očištění, peelingu, ošetření a stimulaci celého těla. Užijte si luxus a zanechte svou pokožku jemně parfemovanou jedinečnou vůní edice ARTISTRY STUDIO™ Paris.

15

  Máte zájem o tyto produkty? Neváhejte a odešlete objednávku co nejdříve dokud jsou k mání. Jedná se o limitovanou edici, dostupnou do vyprodání zásob.