Dárkové kosmetické balíčky

Kosmetický balíček je originálním dárkem pro každou příležitost. Dárkové kosmetické balíčky Vám pomůžeme sestavit dle přání a charakteru osoby, pro kterou je dárkový balíček určen. Nechte se inspirovat našimi kosmetickými dárkovými balíčky anebo si sami zvolte druhy a značky kosmetiky pro muže i ženy, které budou tvořit Váš originální dárek.

Tvořte s námi nejen vánoční kosmetické balíčky

Luxusní kosmetický balíček pro ženy sestavte například výběrem dekorativní kosmetiky ARTISTRY. Kosmetické balíčky pro ženu můžou mít mnoho tváří díky široké nabídce kosmetiky péče o pleť, kterou je ideální kombinovat s dekorativní kosmetikou a parfémy. Krásné a luxusní obaly všech výrobků spolu ladí a navzájem se doplňují.

kosmeticky darkovy balicek

Také doporučujeme vybírat z kosmetiky určené pro péči o tělo a vlasy. Vysoce kvalitní šampóny, kondicionéry a další produkty péče o vlasy se spolu s tělovými mléky a sprchovými gely skvěle kombinují. Jsou inspiraci pro vánoční dárkový kosmetický balíček. Svou krásnou vůní okouzlí a získají si Vás tak, že si je zamilujete.

dárkové balíčky pro ženy

Originální kosmetické balíčky pro muže tvoříme hlavně z kosmetické řady HYMM. Jemná vůně přírody a moře skvěle sedne každému gentlemanovi, který pečuje o svoje tělo a pleť. Kosmetika pro muže je plná přírodních složek a mořských minerálů pro dokonalé ošetření pleti po holení. Kosmetický balíček pro muže darujte k vánocům, narozeninám, výročí nebo jen tak z lásky.

kosmeticke darkove balicky pro muze

Máte zájem o vytvoření dárkového balíčku?

Vyberte si produkty, které si přejete zabalit a do poznámky v objednávce napište "DÁRKOVÝ BALÍČEK". Spojíme se s Vámi a domluvíme se na detailech.