Zbavte se vrásek

Průlomová výplňová péče poskytuje okamžitou a dlouhodobou odpověď na mimické vrásky.

Život je plný překvapení, intenzivních emocí a krásných chvil. Každou doprovází i odpovídající výraz tváře: úsměv, smích, grimasa. Díky mimice jsme krásní, sdílní a lidští. Nevýhodou této úžasné komunikace jsou ale mimické vrásky, které jejím důsledkem vznikají. Pokud se s nimi nechceme smířit, musíme jednat ihned.

 

Na pomoc přichází tekutá výplň

ARTISTRY™ Intensive Skincare Vitamin C + HA je nejnovější přírůstek do řady ARTISTRY™ Intensive Skincare, který se inspiroval kosmetickými injekčními výplněmi. Využívá průlomové složení, které pečuje o jemné i hlubší vrásky. Účinně kombinuje komplex Vita-C a směs kyseliny hyaluronové s dvojím účinkem. Pro maximální účinnost a výsledný efekt si směs před použitím sami smícháte. Výrobek pleť posiluje, hydratuje a chrání. Bylo klinicky ověřeno, že snižuje viditelnost všech mimických vrásek. Nejlepších výsledků dosáhnete, pokud ARTISTRY Intensive Skincare Vitamin C + HA vypotřebujete do jednoho měsíce od smíchání.

 

Rozlučte se s mimickými vráskami

Komplex Vita-C obsažený v ARTISTRY Intensive Skincare Vitamin C + HA využívá dvě formy vitaminu C, což je účinný antioxidant, který napomáhá při boji proti stárnutí:

  1. 1. 100% čistý vitamin C v práškové podobě, který je pro maximální účinnost uchováván v inovativním aktivačním uzávěru. 2. Sérum s výtažkem z třešně Acerola schváleným značkou NUTRILITE™. Účinná kombinace poskytuje o 95 % vyšší antioxidační ochranu než pomeranč a o 35 % vyšší ochranu než dřívější výrobek ARTISTRY Vitamin C + výtažek z divokého jamu.

  2. Druhou složkou je směs kyseliny hyaluronové (HA) s dvojím účinkem, která působí na dvou úrovních. V horních vrstvách dermis vytváří okamžitý vyplňující efekt a ve spodních vrstvách podporuje vnitřní hydrataci. Zajišťuje tak dlouhodobou hydrataci, pružnost a elasticitu pleti.

 

A výsledek? Neuvěřitelných 86 % žen při klinických testech uvedlo, že pozorují snížení viditelnosti všech mimických vrásek. 81 % mělo již po prvním týdnu používání pocit, že je jejich pleť hebká a pružná!

 

Komplexní řešení

Ve spojení s dalšími výrobky ARTISTRY získáte dokonalý režim proti stárnutí. Péči zahajte svým oblíbeným čisticím přípravkem ARTISTRY a zjemňující emulzí. Poté naneste ARTISTRY Intensive Skincare Vitamin C + HA. Nakonec v pleti všechny blahodárné látky uzamkněte svým oblíbeným hydratačním krémem ARTISTRY.

Kyselina hyaluronova a C