Doprava a platba

Expedice objednávky:

Zboží máme skladem na pobočce a denně ho doplňujeme z centrálního skladu. Po přijetí Vaší objednávky objednané produkty ihned expedujeme - při nízkém počtu kusů stahujeme z centrálního skladu a odesíláme Vámi zvolenou doručovací službou. Z tohoto důvodu může doručení Vaší zásilky někdy trvat více než 3 pracovní dny (4 až 5 dnů). Délka doručení také závisí na zvoleném dopravci. Prosíme tedy, buďte trpěliví. Zboží se k Vám budeme snažit dopravit v co nejkratší době za ty nejlepší ceny zboží i dopravy na trhu.

Vážíme si Vaší důvěry.

 

Způsob doručení

Platba předem (do 5 kg)

Platba dobírkou
Večerní doručení Liberec 0 Kč -
Zásilkovna.cz (Z-point v ČR i SR)* 69 Kč 88 Kč
Nejlevnější doručení (Zásilkovna Expresní kurýr, DPD nebo InTime)** 105 Kč 132 Kč

 

*Při nákupu nad 990 Kč doprava na pobočku Zásilkovny ZDARMA (do váhy 5 kg)

**Při nákupu nad 1500 Kč doprava ZDARMA (do váhy 5 kg)

Na objednávky nad 5 kg se vztahuje individuální cena dopravy dle konečné váhy.

 

Způsoby doručení:

Zásilkovna.cz / Zásielkovňa.sk - výdej zásilek nepřerušen

Vaši objednávku si vyzvednete na zvoleném výdejním místě Zásilkovny (Z-point). Za doručení na výdejnu zaplatíte poplatek od 69 Kč.

Doručení kurýrem (Zásilkovna domů, DPD nebo WE|DO)

Vaši objednávku Vám doveze kurýr jedné z uvedených společností až domů. Za doručení prostřednictvím expresní služby zaplatíte poplatek od 105 Kč

Večerní doručení - Liberec*

Vaši objednávku Vám rádi doručíme v pracovní dny od 19:00 do 22:00 anebo o víkendu od 8:00 do 22:00 po předchozí domluvě. Za doručení neplatíte žádný poplatek. 

*Jestli bydlíte v blízkém okolí Liberce a rádi byste využili večerní doručení, neváhejte nás kontaktovat. Jistě se domluvíme :)

 

Způsoby platby:

Hotově na pobočce (Zásilkovna.cz, Zásielkovňa.sk)

Jestli si zvolíte vyzvednutí zásilky na pobočce Zásilkovny, můžete ji uhradit hotově. Poplatek za platbu na pobočce je 19 Kč.

* Platba v hotovosti/kartou na pobočce možná do 20 000 Kč.

Dobírkou (nejlevnější doručení)

Při doručení prostřednictvím služby Nejlevnější doručení (Zásilkovna Expresní kurýr, DPD nebo InTime) můžete objednávku uhradit při převzetí kurýrovi. Poplatek za úhradu na dobírku je 27 Kč.

Převodem z účtu

Objednávku můžete uhradit převodem z účtu přes internetové bankovnictví, příkazem na pobočce banky nebo poštovní poukázkou na České poště.