Doplněk stravy na klouby

Míváte někdy pocit, že Vaše klouby nejsou tak ohebné jako dřív? Možná rádi sportujete a po sportovních výkonech trpíváte ztuhlostí kloubů. Možná jste si nedostatečné pružnosti kloubů všimli během každodenních činností, jako je vstávání ze židle po delším sezení nebo chůze do schodů.

Potíže s klouby a kostmi nejsou jen příznakem stárnutí, které k životu neodmyslitelně patří. Může jimi trpět každý a v jakémkoli věku – obzvláště, pokud pravidelně děláte sport, který klouby zatěžuje (např. běhání). Zdraví kloubů a kostí ale můžete chránit, takže zůstanou flexibilní a v dobré kondici.

Vědci značky NUTRILITE přišli s výrobkem NUTRILITE™ Glucosamine with Boswellia spojujícím glukosamin a starobylou bylinu zvanou kadidlovník.

Co je glukosamin a kadidlovník?

Glukosamin je přírodní složka, která se nachází v našich chrupavkách. Doplňky stravy na klouby s glukosaminem, jako je např. NUTRILITE Glucosamine with Boswellia, se vyrábí z látky zvané chitin, která se nachází v krunýřích korýšů.

Druhou klíčovou složkou tohoto doplňku stravy na klouby je bylina zvaná kadidlovník, která se již dlouho využívá v ajurvédské medicíně a v jiných formách tradiční medicíny. Kadidlovník podporuje zdraví kostí, kloubů a svalů, díky čemuž je skvělým partnerem glukosaminu zaměřeného na zdraví chrupavek.

Bezkonkurenční výhody

Stejně jako u ostatních výrobků značky NUTRILITE si můžete být jisti, že doplněk stravy obsahuje přírodní složky a neobsahuje žádná umělá barviva ani konzervační látky. Tento výrobek mohou užívat dospělí a děti od 12 let. 

Doplněk stravy na klouby je vhodný pro seniory, diabetiky, nikoli však pro osoby alergické na korýše.

glukosamin a chondroitin