Často kladené otázky k Zpevňujícímu tělovém mléku

Proč pokožka ztrácí pružnost?
Stárnoucí pokožka ztrácí pružnost a pevnost a vypadá povadle. Ke ztrátě pružnosti přispívají faktory, jako je věk, životní styl a vlivy okolního prostředí, jako je znečištění, kouření nebo sluneční záření. Poškození volnými radikály způsobuje předčasné stárnutí a úbytek vláčnosti a pružnosti pokožky. Ztrátě pružnosti pokožky může pomoci předcházet ochrana před volnými radikály.

Pomůže používání Zpevňujícího tělového mléka zlepšit pružnost pokožky?
Klinická studie potvrdila, že Zpevňující tělové mléko pomohlo při dlouhodobém používání zmírnit příznaky celulitidy a pokožka pak vypadala zpevněná a vyhlazená.

Bude pokožka vypadat vyhlazená a zpevněná u každého?
Ačkoli každý výrobek důkladně testujeme, výsledky se mohou lišit.

Jak zjistím, jestli výrobek funguje?
Když výrobek nanesete na pokožku, pocítíte chlad. Díky Zpevňujícímu tělovému mléku bude pokožka vypadat pevnější a hladší.

Jak mám Zpevňující tělové mléko používat, abych dosáhl/a maximálních výsledků?
"Zpevňující tělové mléko doporučujeme používat dvakrát denně.  Nejlepší je vmasírovat je do pokožky krouživými pohyby, čímž se podpoří mikrocirkulace.

Dvakrát týdně použijte Vyhlazující tělový peeling, aby byla pokožka připravena na ošetření zpevňujícím přípravkem."

Na jaké části těla je doporučeno používat Zpevňující tělové mléko?
Měli byste se zaměřit na oblasti, kde chcete mít pokožku pevnou. Zpevnění pokožky je většinou zapotřebí na nohou, v oblasti břicha, na hýždích a v horní části paží.  V těchto oblastech bylo zpevnění testováno. Výsledky se mohou lišit.

Na jaké typy pleti je nejlepší používat výrobky Artistry Signature Select™ Body?
Všechny výrobky jsou vhodné pro všechny typy pleti. Každý výrobek nabízí v rámci péče o pokožku určitý přínos, můžete si tedy vybrat výrobky podle individuálních potřeb. Díky tomu si můžete svou pravidelnou kosmetickou péči individuálně přizpůsobit.

Byly výrobky Artistry Signature Select Body testovány na zvířatech?
Ne. Značka Artistry™ je proti testování na zvířatech a naše výrobky na zvířatech testovány nejsou, pokud to není nutné ze zákona. Aktivně podporujeme iniciativy, které se zabývají vytvářením alternativ k požadovanému testování na zvířatech.

Obsahují výrobky Artistry Signature Select Body parabeny?
Řada Artistry Signature Select Body parabeny neobsahuje.

Kde se výrobky Artistry Signature Select Body vyrábějí?
Výrobky Artistry Signature Select Body se vyrábějí v USA.