Často kladené otázky k Rozjasňujícímu tělovému krému

Čím je způsoben popelavý vzhled pokožky?
Když se na pokožce vytvoří nánosy odumřelých kožních buněk nebo buněk poškozených znečištěním, může pokožka získat popelavý nebo suchý vzhled. Obnova buněk přispívá k vyrovnanějšímu, svěžejšímu a zářivějšímu vzhledu pokožky. Hydratace rovněž pomáhá obnovovat bariéru pokožky a posilovat ji proti poškození vlivem okolního prostředí.

Jakým způsobem funguje Rozjasňující tělový krém, aby pokožka působila zářivěji?
"Po nanesení krému pokožku okamžitě prozáří přírodní látky rozptylující světlo.
Rozjasňující tělový krém obsahuje Skin Brightening Complex, který přispívá k neutralizaci volných radikálů a znečišťujících látek, jež pokožce dodávají popelavý vzhled. Skin Brightening Complex urychluje obnovu buněk, pokožka proto vypadá vyrovnaněji a je na dotek jemnější a hebčí."

Kdy bych měl/a Rozjasňující tělový krém používat?
Rozjasňující tělový krém by se měl pro dosažení nejlepších výsledků používat denně. Používejte jej na paže, krk a hrudník nebo nohy. Nejlepší je krém nanést dopoledne pro rozjasňující a hydratační účinek nebo večer, pokud potřebujete pokožce okamžitě dodat na zářivosti nebo ji trochu povzbudit.

Na jaké typy pleti je nejlepší používat výrobky Artistry Signature Select™ Body?
Všechny výrobky jsou vhodné pro všechny typy pleti. Každý výrobek nabízí v rámci péče o pokožku určitý přínos, můžete si tedy vybrat výrobky podle individuálních potřeb. Díky tomu si můžete svou pravidelnou kosmetickou péči individuálně přizpůsobit.

Byly výrobky Artistry Signature Select Body testovány na zvířatech?
Ne. Značka Artistry™ je proti testování na zvířatech a naše výrobky na zvířatech testovány nejsou, pokud to není nutné ze zákona. Aktivně podporujeme iniciativy, které se zabývají vytvářením alternativ k požadovanému testování na zvířatech.

Obsahují výrobky Artistry Signature Select Body parabeny?
Řada Artistry Signature Select Body parabeny neobsahuje.

Kde se výrobky Artistry Signature Select Body vyrábějí?
Výrobky Artistry Signature Select Body se vyrábějí v USA.