Časté otázky k vitamínu D

PRO KOHO MŮŽE BÝT KONZUMACE TOHOTO VÝROBKU PŘÍNOSNÁ?
Pro dospělé, kteří pečují o své tělo a váží si aktivního životního stylu. Mohou mít problém získat odpovídající dávku vitaminu D – nejen z jídelníčku, ale také kvůli životnímu stylu ve vnitřních prostorách a s omezeným přístupem ke slunci zejména během podzimu a zimy.

EXISTUJE RIZIKO, ŽE BY MŮJ PŘÍJEM VITAMINU D BYL PŘÍLIŠ VYSOKÝ, POKUD BYCH DO JÍDELNÍČKU ZAŘADIL MNOHO TUČNÝCH RYB, VAJEC A MLÉČNÝCH VÝROBKŮ?
Výzkum naznačuje, že riziko toxicity vitaminu D je u zdravých lidí s příjmem nižším než 10 000 IU (250 µg) denně velice nízké.

EXISTUJÍ NĚJAKÁ DALŠÍ ONEMOCNĚNÍ NEBO FYZICKÉ STAVY, PŘI NICHŽ JE UŽÍVÁNÍ TOHOTO VÝROBKU KONTRAINDIKOVÁNO?
V souvislosti s užíváním tohoto výrobku nebyly prokázány žádné kontraindikace. Jako u každého doplňku stravy by se však lidé se zdravotními problémy a v lékařské péči měli předtím, než začnou výrobek užívat, se svým lékařem poradit.


LZE TENTO VÝROBEK UŽÍVAT SPOLU S DALŠÍMI DOPLŇKY STRAVY?
Tento doplněk lze kombinovat s dalšími doplňky stravy. Uživateli to dává možnost pružně přizpůsobit užívání doplňků životnímu stylu a dietetickým potřebám. 
Kombinace tohoto výrobku s výrobkem NUTRILITE DOUBLE X nebo DAILY, příp. Cal Mag D Plus nepředstavuje pro lidské zdraví žádné riziko, pokud je dodržováno doporučené denní dávkování.

vitamin d