Artistry STUDIO™ Paris

paris

Vážení přátelé,


díky inspiraci nejvyhledávanějšími městy světa a jejich životním stylem – od umění přes kulturu až po módu – oslavujeme to, po 
čem dychtivě toužíme. S potěšením Vám představujeme nejnovější kapitolu příběhu: ARTISTRY STUDIO™ Paris.

Edice ARTISTRY STUDIO™ Paris je inspirována barvami a módou, dramatickým i romantickým duchem Paříže.

V rámci tohoto nového fantastického dobrodružství také přinášíme speciální koupelové a tělové výrobky z edice ARTISTRY STUDIO™ Paris – dokonalé, kdykoli budete potřebovat udělat si čas sami pro sebe.

UMĚLKYNĚ EDICE PARIS

Obal této kolekce pro ARTISTRY STUDIO exkluzivně navrhla francouzská umělkyně Adolie Day.

 

Edice ARTISTRY STUDIO™ Paris

 

ARTISTRY STUDIO™ Paris Paleta očních stínů

Vyjádřete svůj osobní styl – možnosti jsou nekonečné! Prášky s krémovou texturou jsou neuvěřitelně intenzivní a živé a dodávají nanejvýš dokonalý konečný vzhled: nejodvážnější z odvážných, nejblyštivější z blýskavých. Dobrodružství právě začíná!

paletka oč stínú

Paleta očních stínů

ARTISTRY STUDIO™ Paris Tvářenka s rtěnkou 2v1

Dva odstíny, dvakrát tolik zábavy! Míchejte, laďte a překrývejte, čímž rychle vytvoříte dokonale sladěné líčení tváří i rtů. Praktický design zajišťuje snadné nanášení a míchání přímo z tuby jen pomocí prstu nebo štětečku. Přirozený matný vzhled pro okamžité dosažení chic tváří a oh-là-là rtů na cestách.

 

tvarenka a rtenka

Tvářenka s rtěnkou 2V1

ARTISTRY STUDIO™ Paris Krémová rtěnka

Dosáhněte svěží plnosti klasických francouzských rtů jako skutečná mademoiselle. Díky výběru ze čtyř barevných odstínů vytvořte dlouhotrvající líčení plné sytých barev a vlhkého lesku. Řekněte non kompromisu, je čas na va-va-voom!

 kremova rtenka

Krémová rtěnka

 

ARTISTRY STUDIO™ Paris Sada na tvarování obočí 3v1

Díky této sadě na tvarování obočí 3v1 s vestavěným štětcem je jednoduché vytvořit jedinečný vzhled. Můžete doplnit jen několik jemných doteků nebo nanést další vrstvu pro zvýšení intenzity a dosažení hlubokého pohledu femme fatale.

oboci

Sada na tvarování obočí 3v1

 

 Máte zájem o tyto produkty? Kontaktujte nás na čísle +420 777 223 231 nebo přes e-mail info@edmarq.cz, případně okamžitě přes kontaktní formulář níže. 

 

Máte nějaké otázky? Zodpovíme je. Prosíme o pečlivé vyplnění kontaktních údajů.

Nevyplňujte toto pole: