Získejte slevu 5 % na každý nákup díky registraci v našem e-shopu.

Pánev s nepřilnavým povrchem s pokličkou, Ø 28 cm, iCook

 • 1 z 2

Vysoce kvalitní pánev vyrobená z hliníku a nerezové oceli s italským designem a technologicky pokročilou nepřilnavou povrchovou úpravou.

Velikost: Průměr 28 cm

 • 5 565 Kč 566 Kč –10 %
  4 131 Kč bez DPH
 • Skladem
4 999 Kč
Kategorie: Potřeby na vaření iCook
Kategorie produktů: Kuchyňské nádobí
 

iCook™ Pánev s nepřilnavým povrchem ošetřeným trvanlivým systémem třívrstvé povrchové úpravy, s níž je smažení i následné mytí hračkou.


Čím Vás může zaujmout

 • Povrchová úprava, která se nanáší plazmovým nástřikem za vysokých teplot, je vyztužena titanem, zvyšuje odolnost, díky čemuž je povrch pětkrát odolnější proti poškrábání než předchozí generace iCook Pánví s nepřilnavým povrchem.
 • Tento třívrstvý systém nepřilnavé povrchové úpravy neobsahuje perfluorooktanovou kyselinu (PFOA), olovo, kadmium ani nikl.
 • Pánve s nepřilnavým povrchem iCook mají dvojitou sendvičovou konstrukci, která pod nepřilnavým povrchem zajišťuje trvanlivý povrch dna pánve.
 • Tato pánev s nepřilnavým povrchem přispívá ke zdravému životnímu stylu, protože k vaření na iCook Pánvi s nepřilnavým povrchem potřebujete jen trochu tuku, či dokonce žádný tuk.
 • Pánve se dají bezpečně ukládat vložením obrácené pokličky, což šetří úložné místo a předchází poškození nepřilnavého povrchu.


Proč se Vám bude líbit

Tyto pánve s nepřilnavým povrchem ve Vaší kuchyni nesmí chybět. iCook Pánve s nepřilnavým povrchem, navržené a vyrobené v Itálii, využívají nejnovější technologii nepřilnavých povrchů.
Na nepřilnavý povrch se jídlo nechytá a povrch se snadno čistí. Zbytky palačinkového těsta či míchaných vajec smyjete jako nic!
Užijte si spoustu zábavy a tvořivosti při zdravém vaření s iCook Pánvemi s nepřilnavým povrchem. S radostí připravujte své rodině i přátelům chutná jídla jen s minimem tuku, nebo dokonce zcela bez tuku. A to bez ohledu na to, zda jste začátečník, profesionální kuchař, nebo cokoli mezi tím.
Tato iCook Pánev s nepřilnavým povrchem má dvě ergonomicky tvarované rukojeti. Vnitřní kovové vyztužení dlouhé rukojeti poskytuje větší jistotu, že se rukojeť v případě poškození materiálu teplem od těla pánve neoddělí.


Mohlo by Vás zajímat

 • iCook Pánev s nepřilnavým povrchem má dvojitou sendvičovou konstrukci.
 • Dvě desky z nerezové oceli jsou propojeny v rámci konstrukce pánve, takže hliníkové tělo pánve je kompatibilní s indukční varnou deskou.
 • iCook Pánev s nepřilnavým povrchem se při vaření nedeformuje – dno zůstává rovné, a výkon je tak účinný a hospodárný.
 • Díky nepřilnavému povrchu je možné bezpečně vařit při teplotách až 230 °C (vyšších než při běžném vaření).
 • Skleněné pokličky jsou vyrobeny z nárazuvzdorného tvrzeného skla.
 • Rukojeť přihlášena v USA k patentování pod č. 29/713176 a pánev a poklička pod č. 29/713180
 • Patent na užitný vzor udělený v USA na rukojeť s kovovým jádrem a povrchem, americký patent č. 7624893
 • V nabídce jsou i náhradní díly k iCook Pánvi s nepřilnavým povrchem: dlouhá i krátká rukojeť a poklička.

 

Nejdůležitější vlastnosti

 • Pětkrát odolnější proti poškrábání než předchozí generace iCook Pánví s nepřilnavým povrchem. Jídlo se nepřichytává a povrch se snadno čistí. Použití těchto pánví s nepřilnavým povrchem přispívá ke zdravému životnímu stylu, protože k vaření potřebujete jen trochu tuku, či dokonce žádný tuk.
 • Kombinace hliníku a oceli umožňuje použití na většině běžných varných desek včetně indukce. Hliníkové jádro zajišťuje stejnoměrný rozvod tepla, takže se potraviny připravují rychle a rovnoměrně – dokonce i na bocích pánve.
 • Třívrstvý nepřilnavý povrch těchto iCook Pánví s nepřilnavým povrchem neobsahuje olovo, kadmium, nikl ani perfluorooktanovou kyselinu (PFOA).


Návod k použití

 • Přípravou pokrmů na těchto iCook Pánvích s nepřilnavým povrchem přispějete ke zdravému životnímu stylu, protože k vaření potřebujete jen trochu tuku, či dokonce žádný tuk.
 • iCook Pánev s nepřilnavým povrchem je v nabídce ve dvou velikostech, díky čemuž můžete zvolit tu správnou velikost pro každý pokrm a množství připravovaného jídla. Žádné přebytky ani odpad.
 • Myjte v ruce, poté vytřete utěrkou dosucha. K mytí pánví nepoužívejte myčku na nádobí, jinak povrch rukojetí zmatní a může dojít k poškození nepřilnavého povrchu.
 • Při smažení na iCook Pánvi s nepřilnavým povrchem používejte nízké až střední teploty.
 • Pánve se dají bezpečně ukládat vložením obrácené pokličky, což šetří úložné místo a předchází poškození nepřilnavého povrchu.

 

Často kladené otázky

Jak se nová iCook Pánev s nepřilnavým povrchem liší od předchozích verzí?
Nová iCook Pánev s nepřilnavým povrchem byla navržena a vyrobena v Itálii a využívá technologicky pokročilou nepřilnavou povrchovou úpravu. Povrchová úprava, která se nanáší plazmovým nástřikem za vysokých teplot, je vyztužena titanem, zvyšuje odolnost, díky čemuž je povrch pětkrát odolnější proti poškrábání než předchozí generace iCook Pánví s nepřilnavým povrchem. Nová poklička byla navíc navržena tak, že lze ukládat v pánvi v obrácené poloze, aniž by se úchyt dotýkal vnitřku pánve, čímž se šetří úložné místo.

Jaké materiály byly použity k výrobě iCook Pánve s nepřilnavým povrchem?
iCook Pánev s nepřilnavým povrchem je hliníková pánev se sendvičovým dnem. Tělo pánve je vyrobeno z hliníku. Dno těla hliníkové pánve je vyrobeno sendvičovým vrstvením z nerezové oceli jakosti 430. Pánev je opatřena povrchovou úpravou s patentovaným nepřilnavým povrchem. Rukojeti a úchyty jsou vyrobeny z fenolové pryskyřice. Skleněná poklička je vyrobena z tvrzeného skla s okrajem z nerezové oceli jakosti 304.

ak nádobí ovlivňují náhlé změny teploty?
Zamezte náhlým změnám teploty: Chcete-li zabránit deformaci pánve, nedovolte nikdy, aby horká pánev přišla do kontaktu se studenou vodou. Zamezte nadměrnému přehřívání prázdných pánví, protože by to mohlo poškodit nepřilnavý vnitřní povrch, případně způsobit změnu jeho zabarvení.

Co znamená, že poklička je vyrobena z tvrzeného skla, a jaký to pro mě má přínos?
Sklu, které bylo ohřáto na teplotu blížící se bodu měknutí a následně bylo za striktně regulovaných podmínek rychle řízeně zchlazeno, se říká „kalené“ či „tvrzené“ sklo. Tímto procesem se odstraňuje nežádoucí napětí ve skle, takže sklo získává větší sílu a odolnost. Skleněnou část pokličky nevystavujte otevřenému plameni, protože by to mohlo snížit vytvrzení a skleněná poklička by pak mohla snáze prasknout.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat články. Prosím přihlaste se nebo registrujte.

Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat hodnocení
Nevyplňujte toto pole:

iCook, to je vysoký výkon a dlouhá trvanlivost. Každý díl našich stylových sad nádobí je kombinací nejmodernějších technologií, materiálů špičkové kvality a inspirativního designu. 

Hlavní výhody

 • Nádobí je za účelem dosažení vysoké odolnosti zkonstruováno ze tří vrstev nerezové oceli, přičemž ke dnu jsou připojeny ještě další dvě vrstvy - hliník a feromagnetická nerezová ocel.
 • Všechny hrnce umožňují vaření pomocí naší exkluzivní metody VITALOKTM, díky níž si potraviny uchovají až o třetinu více vitaminů a minerálních látek.
 • Unikátní technologie OPTITEMPTM zlepšuje rozvádění tepla až o 92 %, díky čemuž umožňuje rovnoměrnější vaření a šetří energii. Všechny hrnce jsou stohovatelné, což Vám skýtá velké možnosti použití a umožňuje vaření celého pokrmu na jediném hořáku.
 • Můžete je používat na všech běžných typech sporáků - elektrických, plynových, sklokeramických či indukčních.

 

Na našich pánvích s nepřilnavým povrchem je radost vařit a jídlo na nich připravené je zdravější. Díky svému elegantnímu modernímu designu stejně dobře vypadají jako fungují.

iCook nože jsou vyrobeny z německé nerezové oceli speciálně navržené pro kalené čepele. Čepel, řap a kořen jsou vyrobeny z jediného kusu kovu, čímž je zajištěna vynikající pevnost a vyváženost.

Více informací o iCook

Vyžádejte si celou nabídku nádobí na vaření i s ceníkem vyplněním kontaktního formuláře ZDE.

 
Tento web používá soubory cookie. Dalším procházením tohoto webu vyjadřujete souhlas s jejich používáním. Více informací zde.